Anno 1800 download | pełna wersja torrent + spolszczenie

Ubisoft zaskakuje nas kolejną dobrą produkcją w tym roku. Firma postawiła na silną i kochaną przez graczy markę i postanowiła wydać kolejną odsłonę Anno 1800 download na pc. Anno to gra strategiczna, która największy nacisk kładzie na aspekty ekonomiczne rozgrywki. Zanurz się w zgiełku czasów rewolucji przemysłowej i zbuduj własne imperium. Jeśli zaciekawił cię opis produkcji, kliknij w zielony przycisk i sprawdź downlaoad.

anno 1800 download
anno 1800 download, codex, reloaded, skidrow, chomikuj, warez
Anno 1800 download button

Fabuła gry

Na pewno wiecie czego można się spodziewać po całej serii, a co za tym idzie po Anno 1800. W kontynuacji serii zostajemy władcą którego zadanie jest utworzenie dobrze prosperującej metropolii w świecie gry stylizowanym na rok 1800. Innymi słowy tworzymy własną historię: od zera do milionera. Zaczynamy z zaledwie tylko garstką zaufanych ludzi i niewielkimi ilościami zasobów. Na samym początku rozgrywki najlepiej jest się skupić na jak najszybszym pozyskaniu nowych surowców, co pozwoli nam na szybsze stawianie budynków.

anno 1800 torrent
anno 1800 torrent

Gra to typowa strategia ekonomiczna, podczas zabawy będziemy skupiać się na zwiększaniu rozwoju gospodarczego naszego państewka, pomogą nam w tym zaawansowane łańcuchy dostaw, monumentalne budynki i modyfikacja zjawisk zachodzących w mieście. Co ciekawe gra została wydana na 20 lecie serii i jest swego rodzaju laurką dla protoplasty z 1998 roku.

Wymagania Anno 1800

Jak przystało na serię po Anno możemy spodziewać się grafiki na najwyższym poziomie. W tym wydaniu szczególną uwagę zwrócono na detale graficzne modeli budynków, dzięki czemu immersja i żywość naszych miast jest jeszcze większa. Na szczęście twórcy pomyśleli o graczach ze słabszymi PC i dodali możliwość zmiany detali na mniejsze w ustawieniach.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 i 10 64-bit
  • Procesor: CPU intel Core i5 2,4Ghz
  • Pamięć operacyjna: 6GB
  • Miejsce na dysku: 35 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: GPU 2GB VRAM

Skąd pobrać Anno 1800 torrent? Gdzie download Anno 1800?

Oferujemy download w którym jest pełna wersja gry na pc pl. Pliki można pobrać przez protokół torrent lub zwyczajny direct download. Żeby przejść do strony z pobieraniem gry kliknij w zielony przycisk, znajdziesz tam grę do pobrania. W przeciwieństwie do innych portali typu warez i chomikuj, pobierając od nas masz pewność sprawnej gry i działającego multiplayer.

Anno 1800 torrent button

Gdzie jest Anno 1800 spolszczenie i czy można grać przez Internet?

spolszczenie
spolszczenie

Wielu graczy martwi się o to, czy pobierając grę od nas będzie można grać po multi. Już śpieszymy z odpowiedzią, klikając w przycisk download pobierzecie pełną wersję gry na pc w której działa multi. Do tego Anno 1800 spolszczenie jest wgrane już na starcie i nie ma potrzeby aby dogrywać dodatkowe pliki. Życzymy wam miłej rozgrywki i podboju wrogich imperiów. Pobierz klikając w zielony przycisk.

Add Comment