Assassin’s Creed Odyssey download | pełna wersja pl na pc + spolszczenie

Wydawca gier Ubisoft znowu zgotował nam dobry kawał gry, oczywiście mowa tu o Assassin’s Creed Odyssey, czyli kontynuacji kultowej serii. Po dziesiątej części tego bestselleru można spodziewać się tego samego co po dziewięciu poprzednich, czyli długich godzin wyśmienitej zabawy w towarzystwie wspaniałej oprawy graficznej. Żaden fan serii tego wydawcy nie powinien być zawiedziony tą częścią. Aby przejść do pobierania idź do sekcji Assassin’s Creed Odyssey Download klikając w zielony przycisk.

Assassin's Creed Odyssey download
Assassin’s Creed Odyssey download, codex, reloaded, skidrow, chomikuj, warez
Assassin's Creed Odyssey download button

Fabuła gry

Tym razem przenosimy się w przeszłość jeszcze bardziej, dalej niż dotąd. Akcja Assassin’s Creed Odyssey dzieje się w roku 431, ale przed naszą erą. Główny bohater będzie miał za zadanie przemierzać tereny antycznej Grecji.Dane będzie nam wmieszać się w konflikt pomiędzy Spartą a samą stolicą, czyli Atenami. Czy już wspominałem, że dostaniemy dwie grywalne postacie? Tym razem w assassina wcieli się mężczyzna lub kobieta, albowiem do wyboru będzie postać Kassandry lub Aleksiosa, wnuka króla Leonidasa.

Assassin's Creed Odyssey torrent
Assassin’s Creed Odyssey torrent

W tej odsłonie cyklu szczególną uwagę położono na podejmowane przez gracza decyzje, dlatego zalecamy, aby na nie szczególnie uważać. W Assassin’s Creed Odyssey download każdy wybór ma znaczenie i wpłynie ostatecznie na losy najbliższych pary naszych bochaterów. Produkcja jest pełna dylematów moralnych i pomimo tego, że jest produkcją nieliniową widać w niej wyraźną inspirację polskim Wiedźminem.

Wymagania Assassin’s Creed Odyssey

Jak przystało na serię od Ubisoft możemy spodziewać się bardzo dobrego poziomu grafiki i dopracowanych mechanik. Przy flagowej produkcji studia możemy być pewni, że pracowały dziesiątki sprawnych programistów. Dlatego nie trudno się dziwić na jak dobrym poziomie stoi optymalizacja produkcji. Za tym poszły też obniżone wymagania dla produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu bajecznej szaty graficznej.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 lub 8.1/10 64-bit
  • Procesor: CPU intel Core i3 2,5Ghz i AMD
  • Pamięć operacyjna: 8 GB
  • Miejsce na dysku: 46 GB wolnej przestrzeni dyskowej
  • Karta graficzna: Nvidia 3GB VRAM GPU / lub 3GB AMD

Skąd pobrać Assassin’s Creed Odyssey torrent?

Sprawdź download pełnej wersji na PC. Pobierając produkcję z naszej strony masz pewność, że wszystkie funkcje tytułu będą działać poprawnie. Niestety ale wiele portali oferujących download gier wypuszcza w dzisiejszych czasach nie do końca spatchowane produkcje, które zawieszają się w trakcie rozgrywki. Kliknij w zielony przycisk i pobierz najnowszą wersję Odyssey.

Assassin's Creed Odyssey torrent button

Czy jest dostępne Assassin’s Creed Odyssey spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Fani serii od Ubisoft pytali nas do tej pory o możliwość dostania gry po polsku. Właśnie dla was mamy do ogłoszenia dobre wiadomości. Assassin’s Creed Odyssey posiada wbudowane spolszczenie pl na pc i jest grywalną wersją tytułu z polskimi dialogami i napisami, które są do wyboru w menu. Nie czekaj zatem i zanurz się w antycznej historii pełnej assassinów. Kliknij w przycisk Download i graj.

Add Comment