Battlefield 1 download pc | pełna wersja do pobrania torrent

Battlefield 1 jest kolejną odsłoną niezwykle popularnego shootera. Rozgrywka w trybie pierwszoosobowym, osadzona w klimatach pierwszej Wojny Światowej z bardzo bogatym trybem multiplayer jest niezwykłą gratką dla każdego gracza. Zadowoli nie tylko prawdziwych fanów serii, ale również miłośników FPP osadzonych w naprawdę świetnych realiach. Jeśli chcesz pobrać grę od Electronic Arts przejdź do sekcji Battlefield 1 download.

Battlefield 1 Download
Battlefield 1 Skidrow, Codex, Reloaded, chomikuj, warez
Battlefield 1 download button

Fabuła gry

Już sam tytuł nowej gry – Battlefield 1 – sugeruje graczom, że zostaną przeniesieni do czegoś pierwszego. W tym przypadku jest to niezwykle grywalny, lecz rzadko wykorzystywany przez twórców temat realiów 1 Wojny Światowej. W grze istnieje możliwość uczestniczenia w wydarzeniach z perspektywy kilku dostępnych bohaterów uczestniczących w wydarzeniach zbrojnych z XX wieku. Gracz ma możliwość poznania dzięki temu wojny totalnej.

Torrent
Battlefield 1 Torrent

To właśnie ona przyniosła największą rewolucję technologiczną. W latach 1914 – 1918 po raz pierwszy użyto nie tylko artylerii, ale również miotaczy ognia, czy gazów bojowych. Wprowadzono na pola bitew czołgi oraz karabiny maszynowe, a w powietrzu pojawiły się myśliwce. W trybie fabularnym gracz ma możliwość poznania największych bitew tamtego okresu. Przyjdzie mu walczyć nie tylko na ciasnych uliczkach we Francji, ale stawi czoła przeciwnikom również w silnie bronionych fortach w Alpach, czy też niezwykle gorących pustyniach Arabii.

Wymagania sprzętowe Battlefield 1

Pomimo robiącej wrażenie oprawy graficznej wymagania Battlefield 1 nie są wygórowane. Dzięki dobrej optymalizacji oraz wielu łatkom od twórców, każdy nowoczesny komputer, a nawet laptop powinien sobie poradzić z uruchomieniem gry na średnich ustawieniach graficznych.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 lub Windows 10
  • Karta graficzna: 2GB VRAM GDDR5
  • Pamięć operacyjna: 4 – 8 GB
  • Procesor CPU: Intel core i5
  • Miejsce na dysku: 50 GB
  • Prędkość połączenia internetowego: 0,5 MBps – 1 MBps

Skąd pobrać Battlefield 1? Gdzie download Battlefield 1? Jak pobrać Battlefield 1 Torrent?

Wielu ludzi pytało się nas już o wypuszczenie Battlefield 1 Torrent. Dzisiaj po wielu naszych staraniach możemy wam oddać pełną wersję gry zawierającą crack i spolszczenie, a to wszystko pełna wersja PC. Aby przejść do strony do pobrania kliknij w przycisk Download i ciesz się pełną wersją gry Battlefield.

Battlefield 1 Torrent Button

Czy do gry Battlefield 1 potrzebny jest crack lub spolszczenie? Gra jest po polsku na pc

Battlefield 1 pełna wersja pc download i spolszczenie
pełna wersja pc download i spolszczenie

Część naszych użytkowników trafiła na Battlefield 1 chomukuj lub warez. Niestety te wersje zazwyczaj nie są doposażone w crack, ani spolszczenie, co może rozczarować wszystkich fanów gry, a nawet uniemożliwić rozgrywkę w nowy tytuł od elektroników. Do naszej wersji gry spolszczenie nie jest potrzebne, wszystko jest już gotowe w formie Battlefield 1 do pobrania ze sprawdzonego źródła.

Add Comment