Farmer’s Dynasty Download PL PC | torrent + spolszczenie

Jesteś fanem rolnictwa? Mamy coś dla ciebie! W Farmer’s Dynasty masz możliwość poprowadzenia własnej farmerskiej dynastii. Jest to autorskie dziecko studia Toplitz Productions w którym możemy wcielić się w początkującego rolnika przed, którym stoi zadanie objęcia władzy nad gospodarstwem pozostawionym w spadku przez dziadka. Farma podupada, a my będziemy musieli zakasać rękawy i odbudować rodzinne dziedzictwo. Jeśli chcesz zagrać przejdź do sekcji Farmer’s dynasty download klikając zielony przycisk poniżej.

Farmer's Dynasty download
farmer’s dynasty download codex reloaded skidrow
Farmer's Dynasty download button

Fabuła gry

Jako rodzinny dziedzic przybywamy na wieś aby obejrzeć farmę pozostawioną przez zmarłego dziadka. Nie jest zaskoczeniem, że zniedołężniały staruszek nie mógł poradzić sobie z tak dużą posiadłością. Sprzęt na farmie jest przestarzały, a niektóre budynki zaczynają pokrywać się rdzą. Trzeba coś z tym zrobić i to szybko. W Farmer’s Dynasty download pl mamy możliwość swobodnego poruszanie się po odziedziczonej farmie, ale do naszej dyspozycji oddane są też pojazdy. Na początku do naszej dyspozycji pozostaje stary traktor John Deere.

farmer's dynasty torrent
farmer’s dynasty torrent

W naszej intencji pozostaje aby jak najszybciej odbudować rodzinne imperium. Do tego potrzebne będą nam pieniądze i maszyny. Te możemy zdobyć pracując u innych gospodarzy oraz odsprzedając nadwyżki własnych plonów. Dzięki temu będziemy mogli zainwestować w renowację budynków i zakup nowych maszyn rolniczych. Nie bez powodu to Farmer’s Dynasty download, w grze możemy bowiem spłodzić własnego potomka, który z kolei zostanie naszym dziedzicem i przedłuży rodzinną dynastię.

Wymagania Farmer’s Dynasty

Jak przystało na polskie studio City Interactive otrzymaliśmy kawałek bardzo dobrze zoptymalizowanej produkcji, która satysfakcjonuje graficznie, modele postaci, broni i otoczenia są szczegółowe i bardzo ładne. Jednak mimo wszystko dzięki skutecznej optymalizacji wymagania sprzętowe nie są wystrzelone w kosmos. Każdy kto będzie chciał zagrać będzie miał taką możliwość. W tym posiadacze słabszych komputerów PC.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit
  • Procesor: Intel core i3-6100 / odpowiednik AMD 2 rdzenie
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 8 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym HDD lub SSD
  • Karta graficzna: z minimum 1,5 GB pamięci vram GTX 760, Radeon HD 7870

Gdzie znajdę Farmer’s Dynasty Download na pc? U nas, mamy też torrent.

Link do strony z pobieraniem gry znajdziesz po kliknięciu w zielony przycisk download. Jest to pełna wersja gry na pc. Uwaga! Na niektórych portalach warez typu chomikuj pojawiły się wadliwe kopie gry, przez które gra się zacina i uszkadza się save. W naszej wersji ten problem nie występuje, gra jest spatchowana i można grać bez problemu Farmer’s Dynasty Torrent przygotowaliśmy dla tych, którzy chcą szybciej pobrać produkcję, ze względu na szybszy transfer danych.

Farmer's Dynasty torrent button

Farmer’s Dynasty Spolszczenie

spolszczenie
spolszczenie

Gra jest w pełni przetłumaczona na język polski. Wersja, którą wam prezentujemy posiada Farmer’s Dynasty spolszczenie, które jest caqłkowicie wbudowane w pliki gry. Dlatego nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych rzeczy jak np crack. Polski język jest do wyboru z poziomu menu gry w ustawieniach. Życzymy miłej rozgrywki i stworzenia potężnej farmerskiej dynastii, jak w tytule gry.

Add Comment