Gears 5 download pl pc | torrent + spolszczenie

Jak widać The Coalition wciąż utrzymuje pozycję solidnego producenta w branży gier. To właśnie można powiedzieć o nich po ograniu Gears 5, na pewno jest to godna kontynuacja kultowej już serii. Główna bohaterka Kait Diaz trafia na planetę Sera i wyrusza do jej najdalszych zakątków aby odkryć tajemnicę pochodzenia Szarańczy oraz dowiedzieć się więcej na temat trapiących ją sennych koszmarów, które jak wierzy mają w sobie ukryta informację. Jeśli jesteś fanem cyklu przejdź do sekcji Gears 5 download i kliknij w zielony przycisk. Jest to pełna wersja gry na PC.

gears 5 download
gears 5 download pl, codex, reloaded, skidrow
Rage 2 download button

Fabuła gry

W piątej części cyklu jesteśmy rzuceni w wir wydarzeń dziejących się zaraz po zakończeniu czwartej części, której pełnoprawną kontynuacją jest piątka. Cała rozgrywka prowadzona jest „zza pleców”, czyli z widoku 3 osoby. Na pewno nie zabraknie nam szerokiego asortymentu oręża jak snajperki , bazooki i shotguny, twórcy nie zapomnieli też o kultowym już dla serii Lancerze, kombinacji piły motorowej i karabinu. Warto wspomnieć też o systemie osłon, który jest kluczowy w Gears 5.

gears 5 torrent
gears 5 torrent

Jeśli nasza postać zostanie ranna i utraci część swojego zdrowia, powinniśmy schować się za zasłoną a nasze życie zregeneruje się podczas bezczynności. Do tego twórcy pokusili się o rozbudowanie roli wspomagającego robota Jacka, od teraz będzie posiadał on szeroką gamę umiejętności takich jak rażenie prądem przeciwników lub spawnowanie ruchomej ochrony przed pociskami. W grze jest dostępnych wiele pobocznych lokacji zawierających misje fabularne, lub poboczne. Wykonywanie tych zadań będzie dawało nam sporą przewagę ponieważ dzięki nim będziemy ulepszać umiejętności Jacka. Pamiętaj, jeśli zainteresował cię opis fabuły możesz przejść do Gears 5 download klikając w zielony przycisk na górze lub na dole strony.

Gears 5 wymagania

Jak przystało na The Coalition gra może pochwalić się dobrą wydajnością nawet na słabszych maszynach. Widać, że nad produkcją czuwał doświadczony zespół programistów. Wymagania nie są wygórowane, ale nie należy obawiać się, że przez to ucierpiała oprawa graficzna. Na prawdę niektóre scenerie w Gears 5 potrafią zachwycić krajobrazem i jakością tekstur.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Microsoft Windows od 7 do wersji 10 64-bit
  • Procesor: iCore i3 2,5 Ghz 2 rdzeniowe CPU
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 66 GB HDD/SSD
  • Karta graficzna: GTX 960 lub AMD rx 560

Sprawdź gears 5 download pl – pełna wersja gry na pc

Mamy przyjemność zaprezentować zapalonym graczom instalator Gears 5. Przygotowaliśmy dla was poprawnie spatchowaną wersję Gears 5 do pobrania. Warto na to zwrócić uwagę ponieważ wiele portalu typu warez lub chomikuj nie zwraca uwagi na to co uploaduje i zdarza się, że niektóre wersje gry bez odpowiednich łatek crashują się w trakcie rozgrywki i uszkadzają save. W naszej wersji pl ten problem nie występuje.

Rage 2 torrent button

Czy jest Gears 5 spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Pytacie nas o możliwość grania w Gears 5 po polsku. Oczywiście jest taka opcja. Nasz instalator posiada już wbudowane spolszczenie, które umożliwia granie całkowicie w naszym języku. Dzięki temu, że spolszczenie jest wbudowane nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych plików, nie jest potrzebny też crack. Mam nadzieję, że piąta część Gearsów przypadnie wam do gustu tak jak przypadła mi. To na prawdę kawał dobrej produkcji. Już nie mogę doczekać się szóstki.

Add Comment