Geodeta Bolesławiec

Nasze biuro geodezyjne Geodeta Bolesławiec sprawnie rozwijającym się przedsiębiorstwem skupiającym w swoich strukturach fachowców z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie geodezyjnej. Jeśli interesują państwa kompleksowe usługi geodezyjne na najwyższym poziomie, współpraca z naszym biurem będzie idealnym wyborem. W naszych szeregach pracują jedynie wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności i wiedza geodezyjna jest potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Geodeta Bolesławiec to nasze drugie imię, od 2019 roku realizujemy kompleksowe wsparcie geodezyjne zakładom, instytucjom oraz klientom indywidualnym. Do naszej profesji należy pełen zakres czynności składających się na fach geodety.

geodeta z bolesławca wytyczenie działki

Wykonujemy między innymi następujące usługi: mapy do celów projektowych, wytyczenie budynków, rozgraniczenia czy podziały nieruchomości. Zakres usług geodezyjnych jakie wykonujemy na teranie miasta Bolesławiec jest bardzo obszerny. Jest to między innymi niwelacja precyzyjna czy mapy z drona.Zapewniamy fachowo wykonaną pracę oraz fachowe wykonanie usługi w trakcie obsługi inwestycji, nasza solidność poparta jest wieloletnim branżowym doświadczeniem. Nasze usługi świadczymy na terenie całego miasta oraz powiatu bolesławieckiego. Nie ograniczamy się jednak do najbliższej okolicy, dojedziemy też do innych miejscowości na trasie z naszego miasta aż do stolicy województwa, czyli Wrocławia.

Jako biuro geodezyjne w Bolesławcu podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych projektów. Nie znamy pojęcia stagnacji! Dobry geodeta to ekspert wykazujący się wiedzą na temat obecnych wymogów i nowych metod jakie dostarcza branża geodezyjna. W regularnej pracy wdrażamy nowoczesne metody pomiarowe i sprawdzone rozwiązania geodezyjne. Wszystko to przy wykorzystaniu najnowszego zaplecza maszynowego i wysokiej klasy sprzętu. Uczciwe podejście do obsługi projektu gwarantuje satysfakcję oraz bardzo dokładne pomiary.

Geodeta Bolesławiec kontakt

geodeta bolesławiec

Najlepsza geodezja w Bolesławcu

Skuteczny i rzetelny geodeta w Bolesławcu kompleksowo obsłuży Twój projekt budowlany. Naszej wiedzy i doświadczeniu zaufało już wielu klientów z okolicy. Nie wahaj się i zadzwoń pod numer 730444100. Pomożemy z konsultacją geodezyjną jak i operatami mapowymi czy mapą górniczą.

Add Comment