Green Hell Download PL PC | torrent + spolszczenie

Amazońska dżungla, choroby, brak pożywienia, nękające drapieżniki i przeraźliwa samotność. Tego właśnie możemy spodziewać się po najnowszej produkcji polskiego studia Creepy Jar specjalizującego się w produkcjach typu survival horror. Mowa oczywiście o Green Hell w której jako porzucony w dżungli członek załogi będziemy musieli zmierzyć się z potężnymi siłami natury i zadbać o przeżycie. Aby sprawdzić swoje siły w rozgrywce i dowiedzieć się czy ty przetrwasz przejdź do sekcji Green Hell download z pobieraniem gry poprzez kliknięcie zielonego przycisku poniżej.

green hell download
green hell download codex skidrow reloaded
Green Hell download button

Fabuła gry

Porzucony nieszczęśnik pośród amazońskiej głuszy tak właśnie zaczynamy naszą przygodę w Green Hell pc. Na samym początku trzeba zadbać o wodę i pożywienie aby podtrzymać główne funkcje życiowe bohatera. Z czasem będziemy nabywać nowe umiejętności, które zwiększą szanse protagonisty na przeżycie. Produkcja jest bardzo rozbudowana i będzie w stanie dostarczyć nam wiele godzin zabawy, czy też raczej walki o przetrwanie. Nauczymy się rozpalać ogień, polować na zwierzęta, czy łowić ryby, a to tylko początek listy umiejętności, która umożliwi nam przetrwanie.

green hell torrent
green hell torrent

Nie obejdzie się też bez stworzenia schronienia, które zapewni nam ochronę przed stworzeniami zamieszkującymi dżunglę. Oczywiście uprzednio należy zebrać odpowiednie surowce. Widzicie? Nie ma tak łatwo. A co jeśli powiem wam, że w trakcie rozgrywki nasza postać będzie odnosiła rany, będzie chorować, czy w końcu będą ją dręczyć amazońskie pasożyty. Wszystkimi tymi nieprzyjemnościami będziemy zarządzać w trybie kontroli ciała. Ten specjalny tryb pozwoli sprawdzić co jest nie tag z organizmem protagonisty i ewentualnie pozwoli nam na walkę z niedogodnościami. Green Hell torrent dostępny do pobrania poprzez zielony przycisk poniżej.

Wymagania Green Hell

Jak już mieliśmy okazję się przekonać polskie studia developerskie pracujące nad grami potrafią bardzo dobrze optymalizować gry. Ba powiedziałbym, że nie mamy w tym sobie równych. Tak samo jest ze studiem Creepy Jar, które tak dobrze zoptymalizowało grę przy jednoczesny, zachowaniu dobrej jakości grafiki, że jest to godne podziwu. Z tego też powodu wymagania gry nie są wcale wygórowane. Każdy gracz PC, nawet ze słabszym sprzętem powinien poradzić sobie z uruchomieniem produkcji u siebie.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 / 10 64-bit
  • Procesor: Intel core i3 2-rdzeniowy / odpowiednik AMD 2 rdzenie
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 8 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym HDD lub SSD
  • Karta graficzna: z minimum 2 GB pamięci vram GTX 660, Radeon 460

Gdzie znajdę Green Hell Download na pc? U nas, mamy też torrent.

Grę do pobrania znajdziesz na naszej stronie, wszystko jest dostępne po kliknięciu w zielony przycisk poniżej. Jest to pełna wersja gry Green Hell ze wszystkimi najnowszymi patchami usprawniającymi rozgrywkę, w tym z patchem naprawczym. Warto o tym pamiętać, ponieważ na innych portalach warez, między innymi takich jak chomikuj upowszechniła się wadliwa wersja gry. Niestety, ale w trakcie rozgrywki program potrafi się zcrashowac i na stałe popsuć save. Na szczęście w wersji dostępnej u nas Green Hell Torrent pc ten problem jest zażegnany i można cieszyć się nieprzerwaną rozgrywką pl w pełnej wersji. Dodatkowo dla najbardziej spragnionych rozgrywki graczy przygotowana jest wersja torrent, która pozwoli wam na osiągnięcie największych transferów pobierania, dzięki czemu pobierzecie tytuł szybciej niż robiąc to innymi metodami.

Green Hell torrent button

Green Hell Spolszczenie

spolszczenie
spolszczenie

Pytaliście nas o możliwość zagrania w Green Hell po polsku. Do tej pory nie było takiej możliwości, ale dzięki staraniom naszej redakcji mamy dobre wieści dla graczy. Przedstawiamy wam pełnoprawne Green Hell spolszczenie, polska wersja gry jest od teraz zintegrowana z paczką i nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych plików, żeby grać w ojczystym języku. Wszystkie dialogi i opcje w menu są po polsku. Opcję zmiany języka można znaleźć w opcjach, w menu gry. Mamy nadzieję, że Green Hell zaspokoi wasze wszystkie oczekiwania, a wy zaspokoicie pragnienie swojej postaci.

Add Comment