Hello Neighbor Download | Torrent na PC + spolszczenie

Kolejna ciekawa produkcja Hello Neighbor od znanego już Dynamic Ppixels. Tym razem będzie nam dane wcielić się w podejrzliwego sąsiada, który podejrzewa, że w domu za płotem dzieje się coś tajemniczego, a jego tytułowy neighbor skrywa jakąś brudną tajemnicę. Gra w klimatach ciągłego napięcia i horroru polega na unikaniu dziwnego sąsiada i odkrywaniu kazamatów jego mieszkania. Jeśli lubisz trzymające w napięciu gry, owiane dozą tajemnicy sprawdź Hello Neighbor download i kliknij w zielony przycisk.

hello neighbor download
hello neighbor download, codex, skidrow, reloaded, chomikuj, warez
Hello Neighbor download button

Fabuła gry

Jako podejrzliwy sąsiad, zauważamy dziwne zachowanie sąsiada mieszkającego naprzeciw nas. Mężczyzna dziwnie się zachowuje, a do tego ten wąsik. Tu musi coś się dziać. Facet na pewno skrywa jakąś dziwną tajemnicę. W grze wręcz zakradamy się do jego pełnego dziwactw domu i staramy odkryć się wszystkie jego sekrety, a szczególnie ten jeden ukryty w piwnicy. Chcemy dowiedzieć się co jest za drzwiami obwieszonymi przez wiele kłódek.

hello neighbor torrent
hello neighbor torrent

Aby tego dokonać konieczne będzie zakradnięcie się do posiadłości, oczywiście tak aby Neighbor nie mógł odkryć naszej obecnośći. W środku znajdziemy przeróżne rzeczy i na prawdę groteskową architekturę godną prawdziwego dziwaka. Uwaga, bo wąsik wciąż krąży w okół i może nas odkryć. Gra jest podzielona na akty, a każdy z nich trzyma napięcie i przyjemnie prowadzi nas przez rozgrywkę.

Hello Neighbor wymagania

Gra posiada na prawdę przyjemną dla oka kreskówkową grafikę. Dodatkowo możemy tu mówić o dobrej robocie programistów, dzięki dobrej optymalizacji wymagania sprzętowe Hello Neighbor nie są wysokie. Każdy fan tego typu produkcji, nawet ze słabszym komputerem powinien odpalić grę na średnich ustawieniach graficznych.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 10
  • Procesor: CPU intel Core i3 / i5 lub AMD
  • Pamięć operacyjna: min. 4GB
  • Miejsce na dysku: 2 GB wolnej przestrzenii
  • Karta graficzna: wystarczy zintegrowana, lub dedykowana 2 GB

Skąd pobrać Hello Neighbor torrent? Gdzie download Hello Neighbor?

Przycisk download prowadzi do strony pobierania z grą. Hello Neighbor Torrent możliwy jest do dostania także poprzez zwyczajny direct download. Jednak to protokół torrent i stojąca za nim technologia p2p pozwoli ci na uzyskanie najwyższych prędkości pobierania. Jest to pełna wersja gry na PC.

Hello Neighbor torrent button

Czy do gry STALKER 2 potrzebne jest spolszczenie lub crack? Czy gra jest po polsku?

spolszczenie
spolszczenie

Gra w tej wersji posiada zintegrowany język polski do wyboru w menu, dzięki temu nie są potrzebne takie pliki jak Hello Neighbor spolszczenie lub Crack. Pobierz grę w pełnej wersji. Życzymy długich godzin zabawy z tą skradanką.

Add Comment