Kingdom Come Deliverance Download PC | Torrent + spolszczenie

Kingdom Come Deliverance od Warhorse Studios jest niezwykłym połączeniem kilku gatunków bardzo popularnych gier – RPG, FPP, średniowiecza oraz historycznych elementów. Kingdom Come Deliverance jest jedną z wielu gier RPG – akcja gry została osadzona w czasach średniowiecznej Europy Środkowej. Zanurz się w ten fantastyczny średniowieczny klimat i przejdź do sekcji Kingdom Come Deliverance Download klikając zielony przycisk.

kingdom come deliverance download
kingdom come deliverance download, skidrow, codex, reloaded, warez, chomikuj
Kingdom Come Deliverance download button

Fabuła gry

Dokładny czas akcji to lata przed krwawymi wojnami husyckimi jakie miały miejsce w XV wieku – dokładniej w latach dwudziestych oraz trzydziestych. Gracze w Kingdom Come Deliverance wcielają się w postać młodego i ambitnego kowala – mają możliwość zwiedzania rozbudowanego świata osadzonego w klimatach średniowiecza.

kingdom come deliverance torrent
kingdom come deliverance torrent

Gra powstała w niezależnym czeskim studio – część ludzi pracujących nad tytułem pochodzi z ekipy ludzi odpowiedzialnych za stworzenie gry Mafia. Twórcy Kingdom Come Deliverance inspirowali swoją grę takimi tytułami jak Skyrim czy też Mount and Blade. Możliwość prowadzenia dialogów jak również elementy związane z fabułą wraz z systemem wybierania odpowiedniej ścieżki został zaczerpnięty w tym przypadku z samego Wiedźmina.

Wymagania Kingdom Come Deliverance

Kingdom Come z początku nie mogło pochwalić się zbyt dobrą wydajnością. Zaraz po wydaniu gra była pełna niedociągnięć, a co za tym idzie wymagania sprzętowe poszybowały w górę. Na szczęście dziś po paru łatkach od twórców rozgrywką w średniowiecznych czasach możemy cieszyć się na prawie każdym PC.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 lub 10
  • Procesor: dwurdzeniowy Intel core i5
  • Pamięć operacyjna: 6GB
  • Miejsce na dysku: 30GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: GPU AMD 2GB VRAM lub NVIDIA

Skąd pobrać Kingdom Come Deliverance Torrent? Gdzie Download PC?

Dostępny jest szeroki wachlarz sposobów na pobranie gry, w tym Kingdom Come Deliverance Torrent lub Download PC. Co najważniejsze jest to pełna wersja gry, która odpali od razu. Nie jest wymagany crack do prawidłowej rozgrywki.

Kingdom Come Deliverance torrent button

Czy Kingdom Come spolszczenie jest wymagane? Czy gra jest po polsku?

spolszczenie
spolszczenie

Nasza skrzynka mailowa zasypywana jest pytaniami o Kingdom Come. Najczęściej powtarzającym się s pytań jest to o spolszczenie. Śpieszymy już z odpowiedzią, gra to pełna wersja na PC i jest w języku polskim. W ustawieniach można zmienić język na jeden z wielu, w tym polską edycję. Aby przejść do downloadu kliknij w zielony przycisk.

Add Comment