Mafia 3 download | pełna wersja gry pc Torrent + spolszczenie

Mafia 3 to tytuł którego nie trzeba przybliżać żadnemu graczowi. Zalicza sieja do gatunku gry akcji z elementami TPP i TPS – do tego dochodzą samochody i oczywiście klimat gangsterki tak ważny w tym tytule. Mafia 3 jest osadzona tak samo jak poprzednie części w otwartym świecie z widoku trzeciej osoby. Za powstanie gry odpowiadają głównie aż trzy studia, w tym ludzie odpowiedzialni za powstanie dwóch poprzednich części gry. Mafia 3 jako gra, która powstała w Czechach została wydana na komputery stacjonarne, był to także debiut tej gry na konsolach ósmej generacji, który zakończył się pełnym sukcesem. Jeśli zachęcił cię opis i chcesz zagrać i pobrać Mafia 3 downlaod pc, kliknij w zielony przycisk poniżej.

mafia 3 download
mafia 3 download, skidrow, codex, reloaded, warez, chomikuj
Mafia 3 download button

Fabuła Gry

Mafia 3 została osadzona Stanach Zjednoczonych w stanie Nowy Orlean w roku 1968. Główną postacią w trzeciej odsłonie gry jest weteran wojny w Wietnamie – niejaki Lincoln Clay, jest on także członkiem jednej z rodzin mafijnych na danym terenie. Cała jego rodzina oraz ugrupowanie zostało w pewnym momencie zlikwidowane. Nie trudno zauważyć, że głównym tematem gry będzie doskonalenie planu mające na celu dokonanie zemsty na oprawcach. Główną osobą na którą skierowana jest zemsta to don włoskiej mafii – Sala Marcano – to właśnie on jest odpowiedzialny za dokonanie masakry na rodzinie Lincolna Claya. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość udziału innych rodzin mafijnych w dokonaniu zemsty – wszystko dzięki możliwości sprzymierzania się z nimi w trakcie gry.

mafia 3 torrent
mafia 3 torrent

Gracze zyskają także w grze sprzymierzeńca jakim będzie irlandzki mafiozo – Burke, dowodzi on haitańskimi gangsterami Cassandra. Gracz w grze będzie mógł liczyć także na postać gangstera znanego z drugiej część gry – Vito Scaletta. Zarówno Mafia 3 jak i jej dwie poprzednie części były osadzone w otwartym świecie – jednakże twórcy gry postanowili dodać kilka rozwiązań znanych chociażby z serii GTA.

Wymagania Mafia 3

Mafia 3 to trzecia część ponadczasowego już hitu opowiadającego o Nowo Orleańskiej Mafii. Aby ograć tą produkcję potrzebny będzie średniej klasy PC lub Laptop. Większość graczy nie powinna mieć problemu z cieszeniem się płynną rozgrywką z płynnymi klatkami i spełnieniem wymagań gry.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Karta graficzna: minimum 2 GB Vram nvidia lub Radeon
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Procesor: Intel core i5 lub odpowiednik AMD
  • Miejsce na dysku: 50GB wolnego miejsca na dysku

Skąd pobrać Mafia 3? Gdzie download Mafia 3? Jak pobrać Mafia 3 Torrent?

Umożliwiamy pobranie Mafia 3 Download z najlepszego źródła. Udostępniamy grę w pełnej wersji oraz całkowicie po polsku. Grę można pobrać także poprzez protokół torrent, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać najwyższą prędkość pobierania i cieszyć się szybciej rozgrywką. Kliknij w przycisk download aby przejść do strony z pobieraniem.

Mafia 3 torrent button

Czy do gry Mafia 3 potrzebne jest spolszczenie lub crack? Gra po polsku na PC

mafia III spolszczenie
mafia III spolszczenie

Czy Mafia 3 jest po polsku? Odpowiadamy – Mafia 3 spolszczenie to już przeżytek. W naszej wersji gry nie potrzeba żadnych dodatkowych plików typu crack. Dostarczamy fanom serii grę całkowicie po polsku ze zintegrowanym już spolszczeniem dialogów. Pobierając grę z inneg źródła, takiego jak warez lub chomikuj możecie natknąć się na grę Mafia w języku obcym lub bez spolszczenia. Mamy nadzieję, że dobrze wykorzystacie przygotowany przez nas download i miło spędzicie czas w klimatach lat 70.

Add Comment