Oxygen Not Included download | pełna wersja za darmo

Kolejne dziecko studia Klei Entertainment wychodzi z wczesnego dostępu, mowa oczywiście o Oxygen Not Included, jest to dwuwymiarowa symulacja utrzymująca konwencję graficzna w stylu Dont Starve. W grze dostajemy możliwość budowania i rozwijania stacji kosmicznej która ma za zadanie zaspokoić wszystkie potrzeby jej mieszkańców. Oxygen Not Included jest w sekcji Download w tym artykule.

Oxygen Not Included Download
Oxygen Not Included Download Button

Fabuła gry

W grze jesteśmy pozostawieni jako zarządca rozwijającej się bazy kosmicznej, będziemy mieli możliwość zabrać się za rozbudowywanie bazy, pozyskiwanie surowców oraz budowanie skomplikowanych systemów rur doprowadzający tlen do naszej konstrukcji. Gra pod tym względem bardzo przypomina Rimworld, ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za zaspokajanie wszystkich potrzeb mieszkańców kolonii, wykorzystując ich w tym samym czasie do pracy na rzecz rozwoju kolonii.

Oxygen Not Included Torrent

Jest to bez wątpienia gra science fiction która jest w stanie zaspokoić potrzeby casualowych graczy jak i tych hardcoreowych. Oxygen not included to bez wątpienia zabawa na długie godziny gry, podczas których będziemy dbać i obserwować rozwój naszego kolonizacyjnego imperium kosmicznego. Jeśli przemawia do Ciebie styl rozgrywki to nie wahaj się i skorzystaj z Oxygen Not Included download, lub odpowiedników możliwych do pobrania za pomocą protokołu torrent. Oxygen można ściągnąć również  z warez lub chomikuj, dzięki wykorzystaniu naszych serwerów które omijają zużywanie chomikowego transferu.

Rozgrywka

Dzięki zastosowaniu prostego interfejsu oraz stosunkowo przyjemnej dla oka grafiki w Oxygen Not Included gra się bardzo przyjemnie. Z personalnego doświadczenia mogę napisać, że gra nie nudzi się na początku budowy naszej bazy kiedy to sterujemy pojedynczymi NPC i zdobywamy surowce, aż po etap ekspansji kiedy na wzór centralnego planisty zarządzamy masami pracowników dążących do rozbudowy kolonii oraz dostarczenia życiodajnego tlenu, bez którego pobrania rozgrywka może zakończyć się niepomyślnie

Wymagania sprzętowe Oxygen Not Included

Wymagania Sprzętowe
  • Karta graficzna: zintegrowana Intel/Amd/Nvidia
  • Procesor: Procesor dwurdzeniowy
  • Dysk: 4GB wolnego miejsca na dysku
  • Ram: 4GB DDR3 lub DDR4
  • System Operacyjny: Windows 10/8/7/Vista

Skąd pobrać Oxygen Not Included? Gdzie pobrać?

Download gry od Klei Enterntainment jest oczywiście możliwy na naszej stronie. Aby pobrać grę wystarczy kliknąć przycisk download, a nasz instalator zadba o całą resztę. Do gry jest także wbudowany crack, więc nie ma potrzeby by się nim martwić. Gra działa od razu po instalacji, za darmo. Pobierz Oxygen Not Included Torrent na PC za darmo w polskiej wersji językowej.

Oxygen Not Included Torrent Button

Nasza pełna wersja gry zawiera oczywiście spolszczenie nie wymagające dodatkowej instalacji, każdy gracz po pobraniu i poprawnej instalacji będzie miał możliwość wybrania wersji językowej w menu gry.

Warez, torrent, chomikuj, spolszczenie

Oxygen Not Included Crack

Pzypominamy, że Oxygen jest do pobrania przy uzyciu torrent lub warez, nie ma też problemu z pobraniem z chomika. Nasze serwery zadbają o dużą prędkość downloadu, choć torrent będzie najszybszy. Jak wspominaliśmy wyżej gra zawiera crack. Nie czekaj i pobierz Oxygen Not Included pc.

Add Comment