Rage 2 download pl pc | torrent + spolszczenie

Rage 2 to kolejna udana produkcja 2019 wydana przez Bethesdę. Rage 2 to przede wszystkim jaskrawa, komiksowa grafika w post apokaliptycznym świecie pełnym żywej rozwałki. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, a świat gry rozległy. Z pomocą w eksploracji przyjdą nam unikalne opancerzone pojazdy, którymi będziemy mogli uczestniczyć też w wyścigach. Jeśli lubisz takie klimaty to przejdź do sekcji Rage 2 download klikając zielony przycisk.

rage 2 download pl
rage 2 download pl
Rage 2 download button

Fabuła gry

Rage 2 to kontynuacja pierwszej odsłony serii z 2011 roku. Tym razem wcielamy się w mężczyznę lub kobietę(do wyboru), który jest ostatnim przedstawicielem frakcji Strażników z Vineland. Kontynuacja serii dzieje się 30 lat po zakończeniu wydarzeń z jedynki. Zastajemy świat w którym rewolucja zwyciężyła, jednak uśpiona dyktatorska władza zdążyła zregenerować swe siły i ponownie ruszyła do wyścigu o władzę. Jako Walker bierzemy udział w rebelii i staramy się pokonać dyktaturę i generała Crossa.

rage 2 torrent
rage 2 torrent

Będziemy chronić pustkowia przed mutantami postapokaliptycznego świata, ale i przed ludźmi, a nie mam na myśli tylko bandytów. Fani tyułu na pewno docenią krajobrazy i ukrztałtowanie terenu, mowa tu o pustyniach, pustkowiach i kanionach, które były nieodzownym elementem panoramy w pierwszej części. Aby pobrać Rage 2 download kliknij w zielony przycisk i przejdź do sekcji z pobieraniem gry. Gra jest bardzo dynamiczna i nastawiona na kombinację strzelania i eksploracji. Elementem mocno podkreślanym podczas rozgrywki jest na pewno ciągłe ulepszanie postaci za pomocą systemu drzewek umiejętności oraz zdobywania skuteczniejszych przedmiotów.

Rage 2 wymagania

Pieczę nad grą sprawowało studio Avalanche, któremu nie można odmówić doświadczenia. Dzięki zmyślnemu zastosowaniu komiksowej grafiki możliwe stało się sprawienie, aby wymagania pozostały niskie, a grafika wciąż na bardzo dobrym poziomie. Na pewno zadowoli to posiadaczy słabszych PC, ponieważ oni też będą mogli zagrać w tą post apokaliptyczną produkcję.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Microsoft Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: Intel core 4 rdzenie CPU lub odpowiednik AMD
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 50 GB na dysku twardym HDD lub SSD
  • Karta graficzna: GTX 660 lub AMD Radeon R9 280 / 2GB VRAM

Gdzie jest Rage 2 download?

Grę najlepiej jest pobrać z gra do pobrania. Wiele innych stron udostępniających gry na PC wrzuca niespatchowane pliki, które często crashują się w trakcie rozgrywki i mogą trwale uszkodzić save z rozgrywką. Umożliwiamy pobranie Rage 2 torrent pl w pełnej wersji lub poprzez standardowy direct download, dzięki czemu użytkownicy z szybszym transferem będą mogli zagrać prędzej. Technologia torrent pozwala na rozwinięcie największych prędkości pobierania.

Rage 2 torrent button

Czy jest Rage 2 spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Prezentujemy wam bardzo dobre wiadomości. Teraz Rage 2 spolszczenie jest dostępne. Wersja pl dialogów i napisów jest od razu wgrana w paczce z grą. Nie musicie więc martwić się, że gra będzie w innym języku. Ustawienia językowe są możliwe do zmiany za pomocą panelu wyboru lokalizacji w menu gry. Mamy nadzieję, że będziecie dobrze się bawić i z Rage 2 spędzicie długie godziny.

Add Comment