Sea of Solitude download | pełna wersja gry torrent

Jest to niewątpliwie ciekawa produkcja ze stajni Jo-Mei Games która za cel postanowiła sobie podjąć palący w dzisiejszych czasach temat samotności oraz miłości. Podczas rozgrywki przyjdzie nam sterować postacią o imieniu Kay, jest to młoda dziewczyna która pewnego razu przemieniła się w potwora… Jeśli jesteś zainteresowany fabułą i podjętym przez grę tematem to przejdź do poniższej sekcji Sea of Solitude Download.

Sea of Solitude Download
Sea of Solitude Download Button

Fabuła gry

Po owej przemianie jako gracz sterujemy Kay podczas podróży przez zalany wodą świat w celu odkrycia własnej tożsamości oraz rozwiązania palącej przypadłości. Jednak z upływem czasu okazuje się, że przeciwnicy jakich napotkamy po drodze wcale nie są największym problemem dla bohaterki Sea of Solitude, lecz coś o wiele bardziej niezrozumiałego i niebezpiecznego.

Sea of Solitude Torrent

Rozgrywka

Eksploracja jest w tej grze podstawowym sposobem odkrywania dalszego contentu, z czasem coraz bardziej schodzimy w głąb świata przedstawionego, oraz ludzkiej psychiki. Rozgrywka jest prowadzona z perspektywy trzeciej osoby. Sea of Solitude Download to produkcja o głębszym, metafizycznym przesłaniu które stara się uzmysłowić odbiorcy jakakim problemem jest w społeczeństwie problem samotności, oraz skłania do przemyśleń, jakie są jej opłakane w skutkach smutki. Gra to świetna propozycja dla każdego

Samotność to coraz bardziej doskwierający społeczeństwu problem o którym często boimy się mówić, cieszymy się, że niemieckie studio stara się podjąć rękawicę i zaprasza do publicznej debaty oraz pochylenia się nad problemem.

Wymagania sprzętowe Sea of Solitude

Wymagania Sprzętowe
  • Karta graficzna: co najmniej 2GB pamięci ddr4
  • Procesor: Intel Core i3 – dwa rdzenie
  • Dysk: 11GB wolnego miejsca na dysku
  • Ram: 8GB DDR3 lub DDR4
  • System Operacyjny: Windows 10/8/7/Vista

Skąd pobrać Sea of Soltitude? Gdzie pobrać, skąd wziąć?

Oferujemy szeroki wachlarz sposobów pobierania na naszej stronie, jednym z nich jest popranie przez program torrent, jest to metoda pozwalajaca na najszybszy transfer plików. Kolejną metodą pobrania jest download z warez lub poprzez chomikuj. Dzięki wykorzystaniu serwerów gradopobrania.pl jesteśmy w stanie oferować gry z chomika w pełnej wersji za darmo, bez płacenia za transfer.

Czy potrzebny jest Sea of Solitude crack do uruchomienia gry?

Nie jest to wymagane, zadbaliśmy o to aby nasza wersja była wersją cracked, co oznacza, że obejście, czyli crack jest już z instalatorem dostępnym do pobrania na naszej stronie. Tak więc do poprawnego uruchomienia gry wystarczy szybki download i viola, już możemy się cieszyć rozgrywką.

Sea of Solitude Torrent Button

Czy gra jest po polsku?

Sea of Solitude Crack

Nasze gry dostępne za darmo są w stu procentach po polsku i zawierają wbudowane spolszczenie. Na szczęście dzięki zespołowi tłumaczy z którym współpracujemy nasze gry są całkowicie zlokalizowane, a czasy w których pobierało się spolszczenie już dawno przeminęły.

Add Comment