Sniper Ghost Warrior Contracts download PL PC | torrent + spolszczenie

W końcu mamy coś nowego od naszego rodzimego studia, mowa oczywiście o CI Games developerze z Warszawy. Tym razem została nam zaprezentowana czwarta odłona ich sniperskiej serii. Chodzi o Sniper Ghost Warrior Contracts w której znów wcielimy się w najemnego snajpera. Tym razem akcja dzieje się na Syberii, a my wcielamy się w rolę cichociemnego najemnika, który pomoże ruchowi oporu w walce ze skorumpowaną władzą. Warto wspomnieć, że w tym uniwersum po wyczerpującej Wojnie Syberia odłączyła się od Rosji i stanowi autonomiczny teren. Jeśli jesteś ciekaw rozgrywki i chcesz sprawdzić swoje siły przejdź do sekcji Sniper Ghost Warrior download klikając w zielony przycisk poniżej.

sniper ghost warrior contracts download
sniper ghost warrior contracts download
Sniper Ghost Warrior Contracts download button

Fabuła gry

Seeker, bo tak nazywa się nasz protagonista staje się najemnym żołnierzem syberyjskiej partyzantki walczącej o wyzwolenie od okrutnej władzy. Główny bohater będzie miał za zadanie wyeliminować konkretne cele lub przechwycenie pewnych przedmiotów. Gry nie można przechodzić w stylu Rambo. W Contracts duży nacisk położono na cichą eliminację celów i skrywanie się za plecami wrogów. Od tego zależy powodzenie misji i życie Snipera. W grze dostajemy dużo swobody i możliwość przejścia misji na kilka sposobów, ponadto możemy obrać cel z wielu miejsc i kątów.

Sniper Contracts torrent
Sniper Contracts torrent

W grze został dodany tytułowy system kontraktów. Jak na najemnika przystało będziemy wykonywać dodatkowe zadania za które otrzymamy bonusowe premie. Nasz Sniper finansuje się samodzielnie, a zarobione poprzez kontrakty pieniądze zainwestujemy w dodatkowe uzbrojenie i dodatkowe przedmioty, które pomogą nam w przyszłych misjach. W Sniper Ghost Warrior Contracts Download będziemy mieć też możliwość zagrania z innymi graczami w rozbudowanym trybie multiplayer. Kibicujemy polskiemu studiu w odniesieniu sukcesu na arenie międzynarodowej i trzymamy kciuki za Snipera.

Wymagania Sniper Ghost Warrior Contracts

Jak przystało na polskie studio City Interactive otrzymaliśmy kawałek bardzo dobrze zoptymalizowanej produkcji, która satysfakcjonuje graficznie, modele postaci, broni i otoczenia są szczegółowe i bardzo ładne. Jednak mimo wszystko dzięki skutecznej optymalizacji wymagania sprzętowe nie są wystrzelone w kosmos. Każdy kto będzie chciał zagrać będzie miał taką możliwość. W tym posiadacze słabszych komputerów PC.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bit
  • Procesor: Intel core i3-6100 / odpowiednik AMD
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 20 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym HDD lub SSD
  • Karta graficzna: z minimum 2 GB pamięci vram GTX 760, Radeon HD 7870

Gdzie znajdę Sniper Ghost Warrior Contract download? U nas, mamy też torrent pl.

Link do strony z pobieraniem tytułu znajdziesz klikając w zielony przycisk poniżej. W grze funkcjonuje tryb multiplayer, jeśli pobierzesz ją od nas możemy zagwarantować jego poprawne działanie. Z tego co wiemy na innych serwisach typu warez jak chomikuj rozpowszechniły się kopie gry bez odpowiedniego patcha umożliwiającego rozgrywkę po sieci. U nas ten problem nie występuje. Dla rozwinięcia lepszych prędkości pobierania nasz instalator może korzystać z protokołu torrent, dzięki czemu pobierzesz grę szybciej.

Sniper Ghost Warrior Contracts torrent button

Sniper Ghost Warrior Contracts Spolszczenie

spolszczenie
spolszczenie

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście zagrali w Snipera po polsku. W naszej wersji gry jest od razu wgrane spolszczenie, które sprawia, że wszystkie dialogi i menu są dostępne w naszym języku. Aby zmienić język gry wejdź w menu gry i wyszukaj zmianę preferencji językowych w ustawieniach gry. Od tej pory wszystko powinno wyświetlać się poprawnie i co najważniejsze zrozumiale.

Add Comment