STALKER 2 download | torrent + spolszczenie PC

STALKER 2 tytuł który nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy kto doskonale zna pierwszą część serii doskonale wie czego się spodziewać po GSC game world. Sam klimat gry jest niezwykle niepowtarzalny i unikatowy. Powstawało wiele gier ukierunkowanych na rzeczy dziejące się w Czarnobylu jednakże to właśnie dzięki grze STALKER 2 możliwe było poczucie tego klimatu. Jeśli chcesz znowu go poczuć przejdź do sekcji STALKER 2 download i kliknij w zielony przycisk.

stalker 2 download
stalker 2 download
STALKER 2 download button

Fabuła gry

STALKER. 2 jest grą akcji z perspektywy pierwszej osoby – czyli FPP. Twórcy zyskali ogromy sukces podczas premiery ich poprzedniego tytułu jakim był STALKER. Niezwykle klimatyczna gra ze świetną grafiką podniosła poprzeczkę naprawdę wysoko dla tego klimatu. O wielkim sukcesie pierwszej odsłony gry świadczyć może także fakt, że gra doczekała się dwóch samodzielnych rozszerzeń – jest to prequel oraz sequel wydarzeń przedstawionych w pierwotnym tytule – były to Czyste Niebo oraz Zew Prypeci – wraz z tymi dodatkami pierwotny tytuł rozszedł siew ilości aż 4 milionów kopii. Biorąc pod uwagę tak dobre przyjęcie pierwszej części gry wraz z jej dodatkami nie trudno było stwierdzić, że kontynuacja gry w kolejnej części to tylko kwestia czasu.

stalker 2 torrent
stalker 2 torrent

Akcja nowego STALKER 2 torrent prowadzi ponownie gracza do świata ogarniętego post nuklearnym klimatem. Po raz kolejny twórcy gry kierują bohatera gry do tak zwanej Strefy. Strefa jest bardzo niebezpiecznym miejscem – nie tylko grozi tam graczowi śmiertelne dawkowanie promieniowania ale przede wszystkim formy życia które w trakcie promieniowanie zmutowały. Gra łączy w sowim wydaniu nie tylko klasyczny tytuł z rodziny FPS. Gracze mają także możliwość skorzystania z elementów RPG wraz z możliwością taktycznej rozgrywki. Połączenie tych dwóch gatunków oraz sposoby prowadzenia rozgrywki daje tytułowi dodatkowy atut – przełamane standardy. W nowej odsłonie STALKER 2 download gracze spotkają się także z nową odsłoną graficzną – dużo lepszą niż ta która została zastosowana w pierwszej części gry.

STALKER 2 wymagania

Z uwagi na wiek tytułu gra powinna odpalić nawet na najsłabszym współczesnym PC, mowa nawet o laptopach. Pomimo to jednak grafika STALKERA 2 przywodzi na myśl nostalgię i wciąż cieszy oko.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows: 7/10
  • Procesor: CPU intel Core i5
  • Pamięć operacyjna: 4GB
  • Miejsce na dysku: 10 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: GPU 2GB VRAM od nvidia lub AMD

Skąd pobrać Stalker 2 torrent? Gdzie download Stalker 2?

Pobierz STALKER 2 z sekcji download, kliknij zielony przycisk aby przejść do strony z pobieraniem. Wersja gry STALKER 2 to download pełnej wersji do której nie jest potrzebny crack. Jest o pełna wersja gry na PC po polsku.

STALKER 2 torrent button

Czy do gry STALKER 2 potrzebne jest spolszczenie lub crack? Czy gra jest po polsku?

spolszczenie
spolszczenie

Wielu czytelników zadaje nam pytania o dostępność pliku STALKER 2 spolszczenie. W naszej wersji wszystkie dialogi w grze są po polsku i jest ona całkowicie przetłumaczona. W przeciwieństwie do innych portali takich jak chomikuj lub warez, my oferujemy pełną wersję na PC do pobrania.

Add Comment