The Outer Worlds download | pełna wersja torrent + spolszczenie

Wygląda na to, że w tym roku dostaliśmy kolejną dobrą grę od studia Obsidian. The Outer Worlds, bo to o niej mowa to gra osadzona w przyszłości, bo chociaż technologia, którą zauważymy w świecie gry przypomina tą z lat 40 to Outer Worlds jest reprezentantem retrofuturystycznego nurtu w grach. Sprawdź swoje siły w roli pasażera zaginionego statku kosmicznego, który został odhibernowany w nowym świecie i przejdź do sekcji The Outer Worlds download klikając zielony przycisk.

The Outer Worlds download
The Outer Worlds download, codex, reloaded, skidrow, chomikuj, warez
The Outer Worlds download button

Fabuła gry

The Outer Worlds opisuje historię zaginionego statku kosmicznego wysłanego w przestrzeń. Nasz bohater jest jednym z tych nieszczęśliwców, którzy dryfowali dotychczas bezwiednie w tym właśnie statku. Czy wspomniałem już, że dopiero co został wybudzony z hibernacji na obcej sobie kolonii? W ten właśnie sposób trafiliśmy na Arkadię, najdalej wysuniętą ziemską kolonię.

The Outer Worlds torrent
The Outer Worlds torrent

Niestety, ale Arkadia powoli chyli się upadkowi, a to wszystko przez nieudolne korporacje, które sprawują w niej władzę. Osobą, która nas odhibernował jest naukowiec imieniem Phineas Welles, któryprosi nas o pomoc w uratowaniu koloni. Pomimo tak nakreślonej akcji tytułu ręce bohatera wcale nie są skrępowane i mamy przed sobą pełen wachlarz decyzji. Jedną z nich jest zdradzenie Phineasa i sprzymierzenie się z korporacjami. Jak więc widać zakończenia gry mogą być bardzo różne. Aby zagrać przejdź do sekcji The Outer Worlds download i kliknij w zielony przycisk.

Wymagania The Outer Worlds

Jak przystało na studio Obsidian, wymagania Outer Worlds są uczciwe i umożliwią płynną rozgrywkę nawet graczom z nieco starszymi pc. To wszystko za sprawą wyjątkowej optymalizacji tytułu od strony programistycznej. Trzeba powiedzieć, że koderzy zrobili kawał bardzo dobrej roboty, bo gra nie zacina się nawet w najdynamiczniejszych momentach rozgrywki na dwurdzeniowym procesorze.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
  • Procesor: CPU intel Core i3 2,3Ghz 2 rdzenie
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 39 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: GPU 2GB VRAM AMD/Nvidia

Skąd pobrać The Outer Worlds torrent? Gdzie jest download?

Oczywiście, że z gra do pobrania pl. Klikając w zielony przycisk zostaniesz przeniesiony do sekcji The Outer Worlds download gdzie pobierzesz pełną wersję gry na pc. Niestety, ale ostatnimi czasy portale typu chomikuj i warez wrzucają nie do końca spatchowane gry, które potrafię crashować się w trakcie rogrywki. W naszej wersji na pc ten problem nie występuje.

The Outer Worlds torrent button

Gdzie jest The Outer Worlds spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

W mailach pytacie nas o spolszczenie pl do gry. W odpowiedzi na te pytania postanowiliśmy upublicznić wersję gry, która posiada zintegrowany język polski. Wszystkie napisy i dialogi będą w ojczystym języku. Pamiętajcie, że opcje językowe można zmienić w menu w ustawieniach gry. Życzymy wam miłej rozgrywki w jaskrawym świecie The Outer Worlds.

Add Comment