They Are Billions download pc | pełna wersja za darmo torrent

They Are Billions to kolejna strategia RTS od studia Numantian Games. Zasady rozgrywki są bardzo proste, należy zbudować jak najpotęzniejszą bazę które będzie samowystarczalna i zapewni schronienie jej mieszkańcom przed kolejnymi hordami zombie. Jeśli dobrze czujesz się w takich klimatach, przejdź do sekcji They Are Billions Download.

They Are Billions Download
They Are Billions Download Button

Fabuła gry

Podczas rozgrywki jesteśmy postawieni w roli burmistrza kolonii która znalazła się na skraju zagłady. W tym post apokaliptycznym świecie naszym zadaniem jest odbudować dystopijny świat i zapewnić bezpieczeństwo rozrastającej się kolonii. Przeszkadzać nam w tym wszystkim będą zombiaki, a jak mówi sam tytuł They Are Billions, więc lekko mówiąc łatwo nie będzie.

Na szczęście z pomocą graczowi przychodzą najrozmaitrze rodzaje murów, bo to właśnie one będą stanowiły pierwszy trzon obrony przed umarlakami. Później zaczniemy rekrutować coraz to więcej jednostek, a z czasem stacjonarnych balist i działek które obronią nasze schronienie.

Rozgrywka

Nie jest to jednak typowy RTS w którym większość czasu spędzimy na odbywaniu potyczek. W tej produkcji główny nacisk jest stawiany na pozyskiwanie surowców i materiałów oraz budowę fortyfikacji. Dopiero z czasem zaczniemy doświadczać regularnych fal przeciwników które będą następowały co kilka dni. Na szczęście They Are Billions pc informuje nas o możliwych kierunkach nadejścia ataku, więc jak na strategię czasu rzeczywistego przystało jesteśmy w stanie na żywo reagować na działania podjęte przez AI. Po czasie kiedy nauczymy się już schematów ataków przeciwników oraz odkryjemy pewne sztuczki optymalizujące obronę gra będzie stawała się coraz prostsza i przyjemniejsza, a trzba przyznać, że w początkowych etapach rozgrywki, nawet na normalnym poziomie trudności gra potrafi dać nieźle w kość. Zainteresowany rozgrywką? Skorzystaj z możliwości pobrania gry z naszego portalu They Are Billions download pc. Pełna wersja gry jest dostępna w naszym serwisie. Dla wygody graczy przygotowaliśmy instalator tak aby crack do gry nie był potrzebny. Oczywiście produkcja do pobrania jest za pomocą protokołu torrent, ale można też pobrać z warez lub chomikuj. Jeśli ktoś chce jest tez opcja do pobrania poprzez direct download.

Wymagania sprzętowe

Wymagania Sprzętowe
  • Karta graficzna: posiadająca co najmniej 1GB pamięci GDDR5
  • Procesor: Intel Core i5 lub odpowiedni procesor AMD
  • Dysk: 11GB wolnego miejsca na dysku
  • Ram: 8GB kość DDR3 lub DDR4
  • System Operacyjny: Windows 10/8/7/Vista

Skąd pobrać They Are Billions? Gdzie pobrać, skąd wziąć?

Wytwór zespołu developerskiego Numantian Games jest dostępny do pobrania na naszym portalu, więc nie zwlekaj i pobierz grę. Serwery pobierania zoptymalizowaliśmy specjalnie tak aby dawały pobierającem jak najwyższe prędkości, jednak dla najbardziej wymagających graczy oferujemy możliwość pobrania They Ar Billions z Torent które to są najszybszą metodą ściągania gier. Starzy wyjadacze zapewneucieszą się też z wiadomości, że gra jest do pobrania z warez a także chomikuj. Chomik to jeden z najpopularniejszych i najstarszych warezów, ale my oferujemy pobieranie bez limitów i płacenia za transfer, najpierw pobieramy grę na nasz server, a następnie oferujemy pełną wersję gry za darmo do pobrania.

They Are Billions Torrent Button

Czy They Are Billions jest po polsku?

Tak – to jest nasza odpowiedź. Wspólnie z działem tłumaczącym przygotowaliśmy profesjonalnie wykonane spolszczenie do They Are Billions którego nie trzeba dodatkowo instalować. Po pobraniu i uruchomieniu produkcji gracz dostanie możliwość wyboru w jakimjęzyku chce kontynuować rozgrywkę. Przypominamy jeszcze raz, aby rozwinąć największą prędkość ściągania wybierz They Are Billions Torrent po polsku.

Add Comment