Totally Accurate Battle Simulator download | TABS torrent pc pl

TABS jak nazwała grę społeczność to bardzo ciekawa wariacja na temat gry strategicznej. Studio Landfall Games jak zwykle wpadło na niebanalny pomysł na rozgrywkę, ale czy aby na pewno udany? Jak najbardziej. W grze odnajdujemy się jako dowódca niebieskiej armii złożonej z cudacznych ludzików doposażonych w różne rodzaje oręża. Po rozmieszczeniu jednostek ich zadaniem jest pokonać przeciwną, czerwoną armię. Zaciekawiony? aby przejść do sekcji Totally Accurate Battle Simulator download kliknij w zielony przycisk i ciesz się rozgrywką.

Totally Accurate Battle Simulator download
Totally Accurate Battle Simulator download, codex, reloaded, skidrow
Totally Accurate Battle Simulator download button

Fabuła gry

W TABS, czyli Totally Accurate Battle Simulator naszym zadaniem jako gracza jest zbudować jak najsilniejszą armię złożoną z groteskowych ludzików, wyposażonych w różne rodzaje broni. Na polu bitwy mamy ograniczone zasoby, co wymusza na graczu kreatywność w pokonywaniu przeciwników. Aby skutecznie poradzić sobie z przejściem kampanii należy zastanowić się jaki rodzaj jednostek będzie w stanie dobrze skontrować żołnierzy przeciwnika.

Totally Totally Accurate Battle Simulator downloadAccurate Battle Simulator torrent
Totally Totally Accurate Battle Simulator downloadAccurate Battle Simulator torrent

W grze oczywiście jest też tryb wolnej rozgrywki, który pozwala nam przetestować najbardziej szalone kombinacje i układy wojsk. To tu przekonamy się czy jeden mag pokona 10 pikinierów, dowiemy się jak silny jest mamut lub popsujemy grę wrzucając do walki dwadzieścia tysięcy jednostek. Jeśli chcesz sprawdzić się na placu boju Totally Accurate Battle Simulator download przejdź do pobierania i kliknij w przycisk download.

Wymagania TABS

Studio Landfall jest znane z wypuszczania niezbyt zoptymalizowanych gier i tak było na początku z TABSem. Na szczęście w miarę tego jak zbliżaliśmy się wielkimi krokami do końca early accessu wydajność została poprawiona a wymagania obniżone dzięki nowym patchom. Kolejne łatki sprawiły, że TABS to bardzo zgrabna produkcja, która odpali na słabszych sprzętach.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: CPU intel Core 2,3Ghz i5
  • Pamięć operacyjna: 6GB/8GB
  • Miejsce na dysku: 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
  • Karta graficzna: GPU 2GB VRAM AMD lub nvidia

Skąd pobrać Totally Accurate Battle Simulator torrent? Gdzie download TABS?

Sprawdź download z naszych serwerów i przekonaj się jak szybkie transfery osiągniesz. Dla jeszcze bardziej spragnionych szybkiej rozgrywki przygotowaliśmy też możliwość pobrania poprzez torrent, dzięki czemu gra powinna pojawić się u was prawie natychmiast. Oczywiście jeśli sami też posiadacie odpowiednio szybkie łącze. Gra to Totally Accurate Battle Simulator Pełna wersja na pc pl, uważajcie na uploady z innych stron j ak warez czy chomikuj, te wersje potrafią być nieźle zbugowane.

Totally Accurate Battle Simulator torrent button

Gdzie jest Totally Accurate Battle Simulator spolszczenie i czy można grać przez Internet?

spolszczenie codex reloaded
spolszczenie codex reloaded

W TABSie co prawda nie uświadczymy wielu zmyślnych dialogów, czy głębokiej fabuły. Jednak mimo to polscy fani tytułu upominali się o dobre spolszczenie pl na pc. A więc tutaj zjawiamy się my. W wersji do której linkujemy wszystkie teksty zawierają polski język, który jest do wyboru w menu. Teraz nie musicie się martwić, że przez omyłkę pomylicie jakieś jednostki. Życzymy miłej i kreatywnej gry. Grę pobierzecie klikając w zielony przycisk download.

Add Comment