Wolcen Lords of Mayhem download pl pc | torrent + spolszczenie

Wygląda na to, że portal Kickstarter, platforma crowdfundingowa pozwalająca graczom zrzucać się na produkcję dobrze zapowiadających się gier może pochwalić się kolejnym wyśmienitym tytułem. Wolcen Lords of Mayhem download, który mamy przyjemność wam zaprezentować to mroczne dark fantasy RPG, które zdaje się łączyć dobre mechaniki z zachwycającą fabułą i grafiką. Jeśli nie możecie się już doczekać to sprawdźcie sekcję download.

Wolcen Lords of Mayhem download
Wolcen Lords of Mayhem download pl pc, codex, reloaded, skidrow
Wolcen Lords of Mayhem download button

Fabuła gry

Mówiliśmy już o tym jak dobrze zapowiada się fabuła Wolcen Lords of Mayhem, który 30 stycznia ma wyjść z early accessu. W świecie tego fantasy RPG pojawiamy się jako były już oficer wojska Republiki Ludzi, który pewnego dnia odkrywa, że jest nieco inny od innych ludzi. Główny bohater odkrywa istnienie magii, która jak dotąd była w świecie ludzi niespotykana. Niestety, ale jak można było się spodziewać wieść ta dotarła do jego przełożonych i postanowieniu o przeznaczeniu owego nieszczęśnika na eksperymenty mające odkryć tajemnicę jego zdolności.

Wolcen Lords of Mayhem torrent
Wolcen Lords of Mayhem torrent

Pamiętaj, że jeśli interesuje cię Wolcen Lords of Mayhem torrent pl to powinieneś kliknąć w zielony przycisk. Naszemu protagoniście w ostateczności jednak udaje się uciec oprawcom. Podczas ucieczki przez las napotyka Templariuszy, którzy okażą się jego wybawicielami. W ich świątyni nasza postać będzie mogła skupić się na eksplorowaniu swoich mocy, które być może staną się zagrożeniem dla całego dotychczasowego ludzkiego świata. Jak ostatecznie się stanie? Przekonaj się sam i pobierz grę pl.

Wymagania Wolcen Lords of Mayhem

Gra jest autorstwa debiutującego studia SolarFall Games, które składa się z ludzi wyspecjalizowanych w silniku CryEngine. Dla nas graczy to bardzo dobre wiadomości, dzięki temu mamy pewność, że gra będzie posiadała niskie wymagania, a jednocześnie nie stanie się to kosztem grafiki. Swoją drogą tą właśnie w można się w tej produkcji zachwycić.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
  • Procesor: CPU intel Core i5 2,3Ghz 4 rdzenie
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 10 GB przestrzeni dyskowej HDD/SSD
  • Karta graficzna: GTX 670 lub lepsza / odpowiednik AMD

Skąd pobrać Wolcen Lords of Mayhem torrent pl pc?

Zachęcamy do pobrania poprzez zielony przycisk na dole, który kieruje do strony z pobieraniem. Gra którą prezentujemy to pełna wersja pl na pc. Dobrze jest pobierać dobrze przygotowane paczki z grami, na innych stronach jak chomikuj lub warez mogą one posiadać zły crack, przez co nie będą działać poprawnie. Są nawet przypadki, że gra się wyłączy i utracimy save. Dlatego skieruj się na download pl klikając w zielony przycisk.

Wolcen Lords of Mayhem torrent button

Gdzie jest Wolcen Lords of Mayhem spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Pytacie nas o spolszczenie do Wolcen Lords of Mayhem. Wersja gry, którą wam prezentujemy jest całkowicie w języku pl i nie wymaga wgrywania żadnych dodatkowych plików. Pobierasz i od razu grasz. Po zainstalowaniu gra jest gotowa do odpalenia, a język polski można wybrać w menu.

Add Comment