Assassin’s Creed Syndicate Download | pełna wersja pc torrent

Assassin’s Creed Syndicate jest kolejną odsłoną gry z serii Assassin’s Creed – jest to już dziewiąta odsłona serii od Ubisoft. Pierwsza część odniosła niezwykły sukces dzięki którym zapoczątkowała całą serię gier. Syndicate jest grą z widoku trzeciej osoby, a gracz wciela się w tytułowego Assassina zmagającego się z tajną organizacją zabójców oraz templariuszy. Kliknij w zielony przycisk aby przejść do strony z pobieraniem Assassin’s Creed Syndicate Download.

Assassin's Creed Syndicate Download
Assassin’s creed syndicate download, codex, reloaded, skidrow, chomikuj, warez
Assassin's Creed Syndicate download button

Fabuła gry

Akcja gry toczy się w historycznym Londynie w czasach wiktoriańskich – dokładnie w roku 1868. Głównym motywem gry są historyczne wydarzenia znane z tego okresu – rewolucja przemysłowa. Wyzysk robotników oraz niesprawiedliwe prawa są odgórnie ustalane przez zakon Templariuszy. Zakon Assassyn’ów za wszelką cenę dąży jednak do powstania i wybuchu rewolucji. W tym celu gracz ma do dyspozycji dwie grywalne postaci – rodzeństwo bliźniaków. Jacob Frey jest młodym i porywczym assassynem lubiącym dobrze wypić i wszczynać bójki, a jego zadaniem jest wzniecenie rewolucji która będzie ciosem dla templariuszy. Jego siostra Evie jest jego przeciwnością – spokojną i wyrafinowaną, która w razie konieczności jest w stanie zapanować nad swoim bratem.

Assassin's creed syndicate torrent
Assassin’s creed syndicate torrent

Assassin’s Creed Syndicate wymagania

Seria Assassin’s Creed, a szczególnie Syndicate wciąż zaskakuje bardzo dobrą grafiką. Na szczęście dzięki dobrej optymalizacji developerów nie musimy obawiać się o spadki FPS lub konieczność zakupu mocniejszego sprzętu Wymagania są rozsądne i nie wycisną siódmych potów z naszych PC

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 lub Windows w wersji 10
  • Karta Graficzna: Minimum 2GB Vram nVidia lub AMD
  • Pamięć operacyjne: 6GB
  • Miejsce na dysku: 50 GB wolnego miejsca
  • Procesor: intel core i5 2,5Ghz lub odpowiednik od AMD

Skąd pobrać Assassin’s Creed Syndicate? Gdzie Download Assassin’s Creed? Jak pobrać Torrent?

Nasz portal dostarcza stronę z pobieraniem najnowszych gier na pc po polsku, w tym Assassin’s Creed Syndicate Torrent. Oferujemy sprawdzone gry, każda z nich to sprawdzona pełna wersja na PC. Aby przejść do strony pobierania kliknij na przycisk Download i ciesz się rozgrywką.

Assassin's Creed Syndicate torrent button

Czy do gry Assassin’s Creed spolszczenie jest wymagane? Lub crack?

spolszczenie
spolszczenie

Warez lub chomikuj również oferuje download Assassin’s Creed Syndicate, jednak wersje oferowane na tych portalach nie mają pliku spolszczenie i nie posiadają crack. Nasza wersja gry jest całkowicie po polsku na pc. Wszystkie dialogi są dostępne w ojczystym języku. Aby przejść do strony pobierania kliknij w przycisk download.

Add Comment