Star Wars Battlefront 2 download | pełna wersja pc torrent

Star Wars: Battlefront 2 jest tytułem na który czekała cała masa graczy – nie tylko tych będących fanami Star Wars ale także fanów FPS. Zalicza się ją do kilku gatunków – gier akcji, FPP, TPP, FPP, multiplayer, TPS, kooperacji pomiędzy graczami oraz strzelanki osadzonej w uniwersum Star Wars. Jeśli chcesz przejść do strony z pobieraniem Star Wars Battlefront 2 download od Electronic Arts kliknij zielony przycisk.

Battlefront 2 download
Battlefront 2 download, skidrow, codex, reloaded, warez, chomikuj
Star Wars Battlefront 2 download button

Fabuła gry

Star Wars: Battlefront 2 jest przede wszystkim pokazania zupełnie czegoś nowego – gry umożliwiającej kooperacje, a w dodatku z elementami FPS – smaczku dodaje oczywiście fakt, że gra została osadzona w uniwersum Star Wars. Gra została wydana zarówno na komputery stacjonarne jak również na konsole nowej generacji. Różnice są oczywiście widoczne jedynie na grafice – przy bardzo mocnej konfiguracji komputera gra wygląda jeszcze lepiej niż na konsolach Xbox czy PS4. Niezależnie od posiadanego sprzętu gracze zarówno w wersji gry na komputer jak i na konsole zyskują ten sam dostęp do sprzętu, trybów oraz pojazdów. Star Wars: Battlefront 2 pełna wersja PC przeznaczony jest przede wszystkim do rozgrywki multiplayer – przez to nie posiada rozbudowanej wersji fabularnej.

Battlefront 2 Torrent
Battlefront 2 Torrent

Cała rozgrywki polega na konkurowaniu Sojuszu Rebeliantów z Imperium. Temat ten jest doskonale znany każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen. Gra wprowadza także możliwość kontrolowania postaciami kluczowymi dla całej serii – dzięki temu gracze będą mogli wcielić się trakcie rozrywki w postać Darth Vadera, Luka Skywalkera, Hana Solo, Imperatora Palpatine, Księżniczki Lei czy też Boba Fett – w grze spotkać będzie można także R2-D2 oraz C-3PO, którymi jednak nie będzie można grać.

Star Wars battlefront 2 wymagania

Druga odsłona Battlefront 2 to typowo nastawiona na multiplayer gra sieciowa. Dlatego tak ważne jest aby utrzymać stałą liczbę klatek na sekundę i wysoką wydajność, nawet podczas „gorących” akcji PVP. Na szczęście twórcy gry doskonale zoptymalizowali produkcję, więc można w nią komfortowo grać nawet na słabszych urządzeniach, w tym laptopach.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
  • Procesor: intel core i5 2,5Ghz lub odpowiednik AMD
  • Pamięć operacyjna: 6GB
  • Miejsce na dysku: 15GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: 3GB VRAM nvidia lub AMD

Skąd pobrać Star Wars battlefront 2? Gdzie download Battlefront 2? Jak pobrać Torrent?

Udostępniamy możliwość Battlefront 2 download. Każdy gracz, który jest chętny, na multiplayerową przygodę w universum Star Wars znajdzie u nas coś dla siebie. Kliknij w przycisk Download, aby przejść do strony z pobieraniem. Grę można też pobrać za pomocą protokułu torrent i warez.

Star Wars Battlefront 2 torrent button

Czy do gry Battlefront 2 potrzebne jest spolszczenie lub crack? Czy gra jest po polsku?

Battlefront 2 spolszczenie
Battlefront 2 spolszczenie

Gra, która jest do znalezienia pod naszym linkiem to pełna wersja gry na pc Battlefront 2 spolszczenie. Wszystkie dialogi w grze powinny być po polsku. Niestety, ale wiele serwisów typu warez lub chomikuj oferuje pobieranie anglojęzycznych wersji gry, a nawet takich w których nie znajduje się crack. Kliknij w zielony przycisk Download i ciesz się bezproblemową rozgrywką

Add Comment