Hurtworld Download PC PL | torrent + spolszczenie

Minęło już trochę czasu, ale wciąż nie przemija trend na gry w stylu survival. Co nas do nich tak przyciąga? Myślę, że na pewno otwarty świat i swego rodzaju dzikość, brak krępacji i zobowiązań. Zostajemy postawieni we wszechstronnej piaskownicy, którą możemy zapisać literami własnej historii. Właśnie taką grą jest Hurtworld, złote dziecko studia Bankroll. Jest to nastawiony na interakcję z innymi graczami multiplayer w, którym zadaniem gracza będzie przetrwać w kilku zróżnicowanych biomach. Jeśli jesteś zaintrygowany i chcesz zagrać to przejdź do sekcji Hurtworld download klikając zielony przycisk poniżej.

hurtworld download
hurtworld download, skidrow, codex, reloaded, pełna wersja
Hurtworld download button

Fabuła gry

Jak to bywa z online survivalami, gra nie próbuje sprzedać nam ckliwej i tak naprawdę niepotrzebnej historii. Jesteśmy my, prażące słońce, odwodnienie, brak zasobów i inni równie zdesperowani gracze, a my musimy coś z tym zrobić. W grze dodany jest system podstawowych potrzeb gracza, który będziemy musieli zaspokajać w trakcie rozgrywki. Dodatkowo Hurtworld wyposażone jest w kilka różnych biomów do spotkania na mapie. Przy pomocy specjalnych przedmiotów będziemy mogli poradzić sobie z przeraźliwymi upałami na pustyni lub z mrozem w strefie zimowej.

hurtworld torrent
hurtworld torrent

Należy jednak zachować szczególną uwagę przy przekraczaniu biomów ponieważ przedmioty, które ulżą nam w jednym biomie mogą być śmiertelnie groźne w innym. To raczej naturalne, że nie powinniśmy nosić wełnianego płaszcza na pustyni. Gra jest bardzo rozbudowana i opiera rozgrywkę o aspekt wieloosobowości. Zagrożenie będą stanowić mieszkające na pustkowiach zwierzęta, ale nie tylko. Są też inni gracze, którzy w Hurtworld download mogą się z nami sprzymierzać lub próbować nas zabić. Na szczęście twórcy pomyśleli o nowych gracach na serwerze i stworzyli specjalny system mający za zadanie zniechęcić dowcipnisiów od zabijania innych graczy.

Hurtworld wymagania

Studio Bankroll dobrze przewidziało cały model rozgrywki w Hurtworld a w tym wymagania sprzętowe. Dzięki zastosowaniu czytelnej grafiki, jednak bez mnóstwa zbędnych detali gra w multiplayer powinna zawsze zachować płynność, nawet podczas dynamicznych potyczek. Co za tym idzie w tą survivalową produkcję powinien zagrać każdy z was, nawet na słabszym komputerze PC.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Microsoft Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: Intel core i3-6100 / odpowiednik AMD
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 2 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym HDD lub SSD
  • Karta graficzna: z minimum 1 GB vram GTX 460, Radeon HD 5850

Gdzie znajdę Hurtworld torrent? Hurtworld Download na pc.

Gra do pobrania jest na naszej stronie dzięki zielonemu przyciskowi download poniżej. Jeśli jednak chcesz pobrać grę jak najszybciej, przy największych transferach danych, możesz pobrać Hurtworld Torrent pc i cieszyć się rozgrywką szybciej. W grze w pełni działa multiplayer, a co za tym idzie dodatkowy crack nie jest wymagany do działania. Serwisy w stylu warez jak chomikuj oferują często wadliwy download Hurtworld w którym multiplayer potrafi nie działać. Nasza wersja to pełna wersja gry, poprawnie spatchowana. Nie czekaj i zagraj. Widzimy się na polskich serwerach.

Hurtworld torrent button

Czy jest Hurtworld spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Co prawda gra nie obfituje w kwieciste dialogi jednak mimo to posiada menu i opisy przedmiotów w języku angielskim. Dla tych którzy chcieliby zagrać po polsku przygotowaliśmy Hurtworld spolszczenie, które jest całkowicie zintegrowane z plikami gry. Nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych plików. Po instalacji możliwość wyboru polskiego języka gry znajdziesz w opcjach menu.

Add Comment