Pathologic 2 download | pełna wersja torrent + spolszczenie

Pathologic 2 to remake części pierwszej z 2005 roku. Po studiu Ice-pick lodge można było się wiele spodziewać, na szczęście stanęli na wysokości zadania i w 2019 dostaliśmy drugą część. Jest to ciekawe połączenie gatunku gier przygodowych i psychologicznego horroru z elementami survivalu. Jeśli lubisz eksperymenty i uczucie gęsiej skórki przejdź do sekcji Pathologic 2 download i kliknij w zielony przycisk aby przejść do strony z pobieraniem gry.

pathologic 2 download
pathologic 2 download, skidrow, codex, chomikuj, reloaded, warez
Pathologic 2 download button

Fabuła gry

Grę zaczynamy w tajemniczym miasteczku, które nie posiada nawet własnej nazwy, a przynajmniej nam jako graczom nie jest dane jej z początku poznać. Nasza postać to młody chirurg Artem Burakha, którego będziemy prowadzić przez całą przygodę w świecie Pathologic 2 download. Szybko zostajemy zaatakowani przez nieznanych nam napastników oraz okazuje się, że ojciec, który kazał nam wrócić do miasteczka już nie żyje. Niestety ojciec protagonisty zostaje zamordowany. Już an samym początku fabuły gra daje nam znać z jakiego rodzaju historią będziemy mieli do czynienia.

pathologic 2 torrent
pathologic 2 torrent

Mieszkańcy bezimiennej miejscowości łączą fakt powrotu Artema ze śmiercią ojca – głównego lekarza w mieście. Chcą oni dokonać samosądu, a bohater Pathologic 2 Torrent, nie będzie miał łatwej drogi do uniewinnienia. Gra stoi mrocznymi sceneriami i mistycznymi zagadkami oraz trudnymi wyborami moralnymi. Jeśli odpowiadają ci takie klimaty kliknij w przycisk download.

Pathologic 2 wymagania

Z uwagi na specyfikę gry i oprawę graficzną produkcja ta powinna odpalić nawet na najsłabszym współczesnym PC, wliczając w to urzadzenia przenośne jak laptopy. Pomimo to jednak grafika Pathologic 2 jest współczesna i wpasowuje się w horrorowy klimat przygody.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows ver 7 lub 10
  • Procesor: CPU intel Core i3 2 rdzenia
  • Pamięć operacyjna: 4GB
  • Miejsce na dysku: 5 GB przestrzenii dyskowej
  • Karta graficzna: GPU zintegrowane

Skąd pobrać Pathologic 2 torrent? Gdzie download Pathologic 2?

Grę pathologic 2 można pobrać z serwerów, tzw download direct lub za pomocą protokołu torrent. W tej wersji, w przeciwieństwie do niektórych dostępnych w serwisach typu chomikuj lub warez odblokowane mamy wszystkie ścieżki i możliwość przejścia całej gry. Jest to pełna wersja torrent na PC. Aby przejść do pobierania kliknij w download button.

Pathologic 2 torrent button

Czy do gry Pathologic 2 spolszczenie jest wymagane? Czy gra jest po polsku?

spolszczenie
spolszczenie

W odpowiedzi na pytania od naszej publiki prezentujemy wam grę, która nie potrzebuje pliku Pathologic 2 spolszczenie. Dlaczego? Prezentowana przez nas gra posiada w pełni zintegrowany język polski, dzięki czemu do poprawnego działania nie potrzeba innych plików. Życzymy miłej gry, oby sprzyjał wam szybki download.

Add Comment