Rimworld Download PC | pełna wersja za darmo torrent

RimWorld jest grą niewątpliwie strategiczną. Produkcja ta stawia na umiejętne zarzadzanie bazą, rozsądne wykorzystywanie surowców, oraz rozbudowę naszej osady na pustkowiach. Akcja toczy się w czasach dalszych niż współczesne, jako samotny kolonizator trafiamy na osamotnioną planetę na której musimy zadbać o powyższe sprawy. Aby pobrać grę zapraszamy do sekcji poniżej RimWorld Download.

Rimworld Download
Rimworld Download Button

Fabuła gry

Przed rozgrywką dostajemy możliwość wyboru tego jaki scenariusz pragniemy rozegrać, jest to kolejno: samotny kolonizator, tryb plemienia, oraz standardowy scenariusz rozgrywki. W tym pierwszym RimWorld rzuca nas w wir akcji jako bogatego odkrywcę kosmosu który rozbił się na danej planecie, co prawda posiada on duże zasoby materiałowe, tak cierpi z powodu braku innych ludzi. Kolejny tryb jest o tyle ciekawy, że pozwala nam opowiedzieć historię zagubionego plemienia porzuconego pośród pustkowi obcej planety, co prawda mamy do dyspozycji pięć postaci, ale nasza technologia i zasoby są bardzo, ale to bardzo ubogie. Ostatni już model rozgrywki oddaje nam do dyspozycji trójkę bohaterów oraz rozsądne zaplecze technologiczne wraz z materiałami. Jest to najbardziej zrównoważony tryb.

RimWorld Torren

Jeśli przemawia do Ciebie wizja rozgrywki w Rimworld PC za darmo to nie wahaj się i skorzystaj z naszego przycisku download. Nasze serwery są specjalnie przygotowane na duże obciążenia związane z pobieranie, szczególnie problematycznym był dla nas RimWordl download, ale daliśmy radę i gra jest już do pobrania.

Wymagania sprzętowe RimWorld

Jak przystało na gry strategiczne tak i ta konkretna nie posiada wygórowanych wymagań dla gry, praktycznie każdy kto posiada komputer może cieszyć się płynną rozgrywką.

Wymagania Sprzętowe
  • Karta graficzna: zintegrowana
  • Procesor: dowolny procesor posiadający dwa rdzenie
  • Dysk: 3GB wolnego miejsca na dysku
  • Ram: dowolna ilość ram DDR 2/3/4
  • System Operacyjny: Windows 10/8/7/Vista

Skąd pobrać Rimworld? Gdzie pobrać? Rimworld Download

Nasze serwery umożliwiają pobranie gry poprzez przycisk Downloadu, każdy chętny gracz może dokonać ściągnięcia gry za pomocą torrentów, warez i chomikuj. Oczywiście prędkości rozwijane przez torrent są najszybsze.

Rimworld Torrent Button

Czy do gry RimWorld wymagany jest crack lub spolszczenie?

Rimworld crack nie jest wymagany. Wiele innych warezów zmusza graczy aby Ci pobierali dodatkowe obejścia czy patche, u nas nie ma tego problemu. Każda instalka ma wbudowane spolszczenie umożliwiające grę zarówno w języku angielskim jaki polskim, ale też działający crack do danej produkcji, w tym przykładzie RimWorld. Gra jest gotowa do uruchomienia zaraz po pobraniu. Oczywiście my polecamy aby zrobić to za pomocą torrent.

Rimworld Crack

Nie czekaj i przejdź do downloadu, rimworld to produkcja w którą powinien zagrac każdy fan gier symulacyjnych i strategicznych, szczególnie tych które potrafią wciągnąć na długie godziny oraz sa osadzone w uniwersum Sci-Fi.

Add Comment