Die Young download pc | pełna wersja torrent

Survivalowa produkcja z otwartym światem pozwalającym na swobodną eksplorację, tymi słowami należy określić najnowsze dziecko studia Indie Gala. Co prawda jest to produkcja wpisująca się w nurt gier indie, jednak zobaczymy, że rozgrywka stoi na o wiele wyższym poziomie niż u reszty serii z tego gatunku. Jeśli jesteś fanem tego typu gier zapraszamy Cię do sekcji Die Young Download.

Die Young Download
Die Young Download Button

Fabuła gry

W tej pierwszoosobowej survivalowej produkcji przyjdzie nam sterować młodą dziewczyną która zostaje uwięziona na z pozoru bezludnej wyspie. Nic bardziej mylnego! Wyspa jest zamieszkała przez dziwną społeczność farmerów. Gracz rzucony w wir akcji ma za zadanie odkryć wszystkie tajemnice, ale przede wszystkim odnaleźć drogę ucieczki.

Die Young Torrent

Zdecydowaliśmy się umieścić grę Die Young w sekcji do pobrania za darmo właśnie dlatego, że produkcja ta oferuje powiew świeżości i nieco nowych mechanik do nieco już wyświechtanych gier survivalowych. Grając w produkcję od Indie Gala można naprawdę łatwo wczuć się w klimat wyspy oraz utożsamić się z zagubioną dziewczyną. Dlatego też zapraszamy do downloadu, między innymi w sekcji torrent lub warez. Grę Die Young można też poprać z chomikuj.

Rozgrywka

Przede wszystkim jest to rozgrywka pierwszoosobowa nastawiona na eksplorację świata oraz motywy przetrwania. W czasie rozgrywki zauważymy elementy typowe dla innych survivali, konieczne będzie to aby zwracać uwagę na zmęczenie głównej bohaterki, jej poziom najedzenia oraz nawodnienie organizmu. Die Young Download W naszych kompetencjach będzie także leżeć konieczność zadbania o ekwipunek oraz inne przydatne sprzęty, w tym broń, której na samym początku przygody nie otrzymamy. Oręż będzie trzeba wykonać samemu, nie ma nic za darmo.

Na samym początku rozgrywki w Die Young będziemy zmuszeni korzystać z naturalnych zdolności naszej protagonistki, przede wszystkim z jej kondycji. Tak, szybkie bieganie i ucieczka przed zagrożeniami to podstawa początkowej rozgrywki

Wymagania sprzętowe

Wymagania Sprzętowe
  • Karta graficzna: posiadająca co najmniej 4GB pamięci ddr4
  • Procesor: Intel Core g4560
  • Dysk: 11GB wolnego miejsca na dysku
  • Ram: 8GB DDR3 lub DDR4
  • System Operacyjny: Windows 10/8/7/Vista

Skąd pobrać Die Young? Gdzie pobrać?

Oczywiście z naszej strony 😉 Nasze specjalnie przygotowane serwery zapewniają szybką przepustowość, a co za tym idzie szybki download. Pozwalamy na pobranie gry przy pomocy protokołu torrent, warez, chomikuj, lub direct download.

Die Young Torrent Button

Czy potrzebujesz do gry w  Die Young Crack oraz spolszczenie?

Absolutnie nie, przygotowane przez nas instalatory nie wymagają żadnych obejść, grę wystarczy zainstalować i odpalić aby móc cieszyć się rozgrywką za darmo. Innymi słowy Crack jest w zestawie z grą.

Die Young Torrent

Ciesz się rozgrywką po polsku! Dzięki zespołom tłumaczy jesteśmy także zapewnić, że każda gra, w tym Die Young pełna wersja posiada wbudowane spolszczenie oraz język polski do wyboru. Produkcja ta jest pierwszą z cyklu survivali od studia specjalizującego się w grach indie, lecz zapowiada się jako całkiem smakowity kąsek dla wymagających graczy, nie trać więc czasu i pobierz już teraz Die Young pc download.

Add Comment