Dishonored 2 downnload | spolszczenie pc torrent

Dishonored 2 jest grą akcji – zaliczana jest do gatunku gier FPP jednakże także fani skradanek znajdą tutaj cos da siebie i spędzą przy grze drugie godziny. Dishonored 2 download jest kontynuacją pierwszej części skradanki od Arkane Studios, która zyskała sobie rzeszę fanów kilka lat temu.

dishonored 2 download
Dishonored 2 download, codex, reloaded, skidrow, chomikuj, warez
Dishonored 2 download button

Fabuła gry

Gracz przeniesiony zostaje do fikcyjnego świata w którym panuje totalitaryzm – a co najważniejsze wszystko zostało utrzymane w steam punkowym klimacie połączonym z industrializm znanym z XIX oraz XX wieku. Druga część odsłony gry powstałą dzięki współpracy studia Arkane znanego z głośnego tytułu jakim był Dark Messiash of Might and Magic oraz studia Bethesda Softworks który odpowiedzialny był między za takie tytuły jak Elder Scrolls czy Fallout. Gra w czasie premiery była przeznaczona nie tylko na PC, ale także na konsole ósmej generacji.

dishonored 2 torrent
Dishonored 2 torrent

Fabuła Dishonored 2 jest niezwykle intrygująca i jest kontynuacją wydarzeń znanych z pierwszej odsłony gry – dokładnie 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Gracze znów maja do dyspozycji dwójkę bohaterów doskonale znanych mu z pierwszej części gry – Corvo Attano oraz Emily Kaldwin, którą przyjdzie nam częściej grać. Graczy zaskoczy zapewne fakt, że rozgrywka nie jest już osadzona w znanym doskonale graczom z pierwszej części Dunwall.

Wymagania Dishonored 2

Wymagania sprzętowe gry Dishonored 2 nie są specjalnie wygórowane. Dobrze aby komputer PC miał lepszą grafikę niż zintegrowaną. Poza tym każda współczesna maszyna powinna odpalić grę i pozwolić na swobodną rozgrywkę ze stałymi fps.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7/Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5 lub odpowiednik od AMD
  • Pamięć operacyjna: 6GB RAM
  • Miejsce na dysku: 50GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: minimum 2GB VRAM NVIDIA lub 2GB AMD

Skąd pobrać Dishonored 2? Gdzie download Battlefront 2? Jak pobrać Torrent?

Udostępniamy Dishonored 2 Torrent do pobrania całkowicie w polskiej wersji językowej. W przeciwieństwie do wersji oferowanych przez strony typu warez lub chomikuj, nasz upload zawiera crack i pozwala na rozgrywkę sieciową. Jeśli chcesz pobrać kliknij w zielony przycisk Download.

Dishonored 2 torrent button

Battlefront 2 spolszczenie – pełna wersja na pc download

spolszczenie
spolszczenie

Pobranie gry jest oczywiście możliwe poprzez kliknięcie Download, ale wielu czytelników pyta nas o lokalizację gry i Dishonored 2 Spolszczenie. Odpowiadamy: Gra jest całkowicie po polsku na pc i nie wymaga żadnych dodatków typu crack lub spolszczenie. Jest to pełna wersja gry w ojczystym języku pozwalająca grać przez Internet.

Add Comment