Life is Strange 2 download PL na PC | torrent + spolszczenie

Mamy kolejną produkcję od naszego ulubionego studia Dontnod Entertainment. Tym razem nowatorskie studio startuje z sequelem znanej serii, czyli Life is Strange 2. Złożona z pięciu odrębnych epizodów produkcja twórców gry Vampyr będzie opowiadała inną niż dotychczas historię. Szata graficzna gry została utrzymana w konwencji pierwowzoru i przypomina ona obraz namalowany pastelami. Tym razem nie stało się tak z powodów finansowych. Widać, że Life is Strange 2 posiada odpowiedni budżet, oprawa graficzna jest jedynie elementem dodającym klimatu. Jeśli chcesz zagrać kliknij w zielony przycisk download.

Life is Strange 2 Download
Life is Strange 2 Download
Life is Strange 2 download button

Fabuła gry

W drugiej części tej wspaniałej przygodowej produkcji będziemy mieli dwójkę innych protagonistów. Mowa oczywiście o Sean Diaz i jego młodszym bracie Danielu. Gra wprowadza nas w ciekawy świat w, którym w wyniku pewnych wydarzeń doszło do śmiertelnego wypadku w, którym zginął ojciec chłopców. Niestety, ale okazało się też, że zaginął młodszy s nich imieniem Daniel, a Sean’owi będą grozić poważne konsekwencje prawne, jednym słowem – długa odsiadka w więzieniu.

Life is Strange 2 Torrent
Life is Strange 2 Torrent

Ostatecznie wszystko to przeradza się w dramatyczną ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości podczas której uciekinierami będą dwaj bardzo młodzi chłopcy. W Life is Strange 2 download pl nie będziemy mieć też do dyspozycji mocy. To znaczy, nie będziemy mogli używać jej bezpośrednio, w zamian za to będziemy mogli namówić młodszego brata, aby ten skorzystał z niej w odpowiedniej sytuacji. Moc na pewno okaże się bardzo przydatna podczas rozgrywki, ale będzie też dodatkowym obciążeniem dla 2 protagonistów, którzy będą musieli się z nią ukrywać.

Rage 2 wymagania

Estetyczna i bardzo klimatyczna pastelowa oprawa serii na pewno zadowoli wszystkich oddanych fanów gry. Zadowoli ona też posiadaczy słabszych PC ponieważ prezentuje się bardzo satysfakcjonująco, a przy tym nie obciąża znacząco podzespołów komputera. Dlatego też każdy z was, nawet posiadacz laptopa ze słabszym układem zintegrowanym będzie miał możliwość przetestowania swoich wymagań i sił podczas rozgrywki.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: Intel core i5-3470 2,4 Ghz i odpowiednik AMD Phenom II
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 14 GB na dysku twardym HDD lub SSD
  • Karta graficzna: 2GB pamięci VRAM nvidia / AMD

Gdzie znajdę Life is Strange 2 download pl lub Torrent?

Możliwość poprania gry jest oczywiście na naszej stronie, wystarczy przejść do sekcji Life Is Strange 2 download i pobrać grę. Aby to zrobić i cieszyć się rozgrywką należy kliknąć w zielony przycisk poniżej, który prowadzi do strony z pobieraniem. Aby osiągnąć najszybszy możliwy transfer pobierania gry można ją zdobyć również poprzez protokół Life is Strange 2 torrent, który dzięki zastosowaniu p2p z ang. peer to peer pozwoli na pobranie w zaledwie kilkanaście minut. Dzięki temu nie jest konieczne długie oczekiwanie na pobranie gry.

Life is Strange 2 torrent button

Czy macie Life is Strange 2 spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Mamy dobre informacje dla polskich fanów gry. Po wielu pytaniach do nas o spolszczenie przygotowaliśmy dla was odpowiednie pliki, dzięki którym będzie możliwość zagrania w grę przy pomocy pliku Life is Strange 2 spolszczenie, który jest wbudowany w grę i sprawi, że wszystkie dialogi będą w języku polskim. Preferowany język(lokalizację produkcji) można zmienić w ustawieniach z poziomu menu.

Add Comment