Vampyr download pl pc | torrent + spolszczenie

Vampyr to mroczna produkcja RPG akcji od studia DONTNOD, które stoi za takimi hitami jak min. Life is Strange. Tym razem dane nam będzie przespacerowanie się po mrocznych ulicach Londynu w czasach epidemii grypy hiszpanki, która w XX wieku zdziesiątkowała populację Europy. Było wtedy bardzo źle, najczęściej z jej powodu umierali młodzi ludzie w przedziale wiekowym 20 do 40 lat. Przeczytaj co stanie się dalej lub sięgnij po Vampyr download klikając w zielony przycisk i przejdź do strony z pobieraniem.

vampyr download
vampyr download
Vampyr download button

Fabuła gry

Postać w którą tym razem się wcielimy to Jonathan E. Reid ceniony chirurg, który właśnie wrócił do Londynu z frontu I wojny światowej. Urządzenie się w mieście Jonathana jednak nie trwało zbyt długo, nasz protagonista już na samym początku historii zostaje zaatakowany? Ale jak to, przez kogo? Odpowiedzią jest tytułowy vampyr. Bohater budzi się w masowym grobie po czym odgrywa, że przeżył, jeśli można tak to nazwać, ponieważ stał się jednym z nosferatu.

vampyr torrent
vampyr torrent

Od tej pory będziemy się zmagać ze wszystkimi możliwymi przeciwnościami losu, wliczając w to wampirzy głód i szalejącą grypę. Gra widocznie wzoruje się gotycką stylistyką i roztacza aurę niepokoju. Jeśli lubisz to powodujące dreszcz na karku uczucie przejdź do sekcji Vampyr download klikając zielony przycisk. Poza tym przed graczem zostanie postawione wiele dylematów moralnych, często związanych oczywiście z naszą wampirzą naturą. Podejmowane decyzje będą miały wpływ na losy miasta.

Wymagania Vampyr

Po francuskim studiu DONTNOT Entertainment wiele możemy się spodziewać, w końcu to zasłużeni twórcy wielu popularnych gier. Okazuje się, że doświadczenie przy innych produkcjach bardzo im pomogło. Grę cechują niskie wymagania sprzętowe, ale jednak wydajność nie jest tutaj zyskana kosztem jakości grafiki. Jest to po prostu bardzo dobrze zoptymalizowana gra.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Microsoft Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: CPU intel Core i3 2,4Ghz 4 rdzenie
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 20 GB na dysku twardym HDD lub SSD
  • Karta graficzna: GTX 660 lub AMD Radeon R9 390

Gdzie znajdę download Vampyr torrent pl pc?

U nas znajdziesz pełną wersję tytułu pl na pc. Jest możliwość aby pobrać Vampyr torrent, pozwala nam to zapewnić jak najszybszy transfer gry, dzięki temu będziecie mogli zagrać jak najszybciej. Oczywiście poza tym oferujemy też direct download, który jest standardowym pobieraniem. Radzimy uważać na inne portale oferujące gry takie jak chomikuj lub warez, pliki na nich umieszczane często są niespatchowane i mogą w trakcie rozgrywki popsuć save.

Vampyr torrent button

Gdzie jest Vampyr spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów serii. Vampyr spolszczenie jest już dostępne i zintegrowane z instalką, dzięki temu nie trzeba nic pobierać aby cieszyć się rozgrywką w języku pl. Wszystkie dialogi i opcje w menu są po polsku a ustawienia językowe są do zmiany w menu. Mamy nadzieję, że z Vampyrem spędzicie długie godziny gry, a produkcja was nie zawiedzie. Miłego grania.

Add Comment