Greedfall download pl | torrent + spolszczenie PC

Greedfall to kolejna bardzo dobra produkcja z portfolio studia Spiders. Pozwala ona przenieść się w XVII wieczny fantastyczny świat pełen oryginalnych stworzeń i bajecznych widoków. Jest to utwór fantasy RPG z elementami akcji, który przedstawia świat na skraju upadku, pełen zanieczyszczeń i borykający się z przeludnieniem. Mieszkańcy tego świata liczą na odnalezienie ratunku w Nowym Świecie, na wyspie Teer Fradee. Przekonaj się sam jak pełen życia to świat i przejdź do Greedfall download pl, kliknij w zielony przycisk aby przejść do strony z pobieraniem.

greedfall download
greedfall download, codex, reloaded, skidrow, chomikuj, warez
Greedfall download button

Fabuła Gry

W świecie Greedfall pojawiamy się jako wysłannik Kongregacji Kupieckiej. Pierwotnym celem naszego bohatera będzie pełnienie roli dyplomaty na Teer Fradee, podobno pełnej niebezpieczeństw, ale również skarbów wyspie. Szybko okazuje się jednak, że priorytetowym zadaniem jest odnalezienie lekarswa, panaceum na chorobę trawiącą Stary świat. Swoją drogą nomenklatura „Starego Świata” i tego nowego nawiązuje do czasów kolonialnych i odkrycia Ameryki, kiedy to Europę zaczęto nazywać starym światem, a Amerykę tym nowym.

greedfall torrent
greedfall torrent

W ciągu rozgrywki Greedfall download będziemy musieli jak przystało na dyplomatę zręcznie balansować pomiędzy frakcjami. Nie możemy pozwolić sobie na zbytnie popsucie relacji z lokalnymi ludami, ani chroniącymi ich strażnikami. Historię tego świata popychać do przodu będą zadania, swoją drogą bardzo dobrze skonstruowane i nie nużące. Na nie właśnie należy uważać, ponieważ wszystkie decyzje jakie podejmie gracz mają wpływ na rozkład sił na wyspie i dalsze wydarzenia. Ciekawy dalszej fabuły? Pobierz torrent i kliknij w przycisk download

Greedfall wymagania

Jest to nowoczesna gra, która z pewnością może pochwalić się bajkową wręcz oprawą graficzną. Modele otoczenia i postaci są bardzo realistyczne i wprowadzają dużą dozę immersji do tej roleplayowej produkcji. Jednak dzięki doświadczeniu studia Spiders, a co za tym idzie bardzo dobrej optymalizacji gry, będzie ona przystępna dla każdego gracza. Zagra nawet posiadacz słabszego sprzętu.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7/10 64-bit
  • Karta graficzna: conajmniej 2 GB Vram nvidia lub Radeon
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Procesor: Intel core i5 2 rdzenie 2,4Ghz lub AMD
  • Miejsce na dysku: 25GB wolnej przestrzeni dyskowej

Skąd pobrać Greedfall torrent? Gdzie download greedfall pl?

Klikając w przycisk download przejdziesz do strony z pobieraniem. Grę można pobrać poprzez protokuł torrent lub poprzez normalne zaciągnięcie plików z serwerów. Jest to pełna wersja Greedfall pl na pc. Na niektórych stronach typu warez lub chomikuj można trafić na niespatchowaną wersję, która nie działa poprawnie. Pobierając z pewnego źródła macie pewność pewnego downloadu i dobrej gry na PC.

Greedfall torrent button

Czy jest Greedfall spolszczenie? Czy gra jest w języku pl na pc?

spolszczenie
spolszczenie

W odpowiedzi na pytania fanów tego typu gier odpowiadamy. Gra jest w pełni po polsku, a spolszczenie jest już wgrane. Oznacza to, że w menu jest możliwość wybrania odpowiedniej lokalizacji produkcji, czyli wersji językowej. Dlatego też Greedfall spolszczenie nie jest wymagane jako osobny plik do uruchomienia gry. Życzymy wam dobrej zabawy i długich godzin gry po pl.

Add Comment