Monster Hunter World Download pl pc | torrent + spolszczenie

Monster Hunter World to produkcja zaplanowana przez Capcom w cyklu wydawniczym na 2018 rok. Czego możemy się po niej spodziewać? Na pewno dużo epickich walk z monstrualnymi potworami. Tym właśnie stoi ten tytuł, gra nie męczy nas zbytnio rozbudowanymi wątkami fabularnymi, od razu wskakujemy w wir działań, akcji i walki z najróżniejszymi stworzeniami. Sprawdź się w walce i przejdź do sekcji Monster Hunter World Download klikając w zieloni przycisk poniżej.

Monster Hunter World download
Monster Hunter World download, codex, reloaded, skidrow
Monster Hunter World download button

Fabuła gry

Jak wspominaliśmy, wątki w Monster Hunter nie będą zawiłe ani przedłużane w nieskończoność. Jesteśmy łowcą potworów (ogromnych!), a naszym celem i głównym zadaniem pozostaje eksploracja „Nowego Świata”. Będziemy przemierzać cała krainę wzdłuż i w szerz siejąc pożogę i śmierć niechlubnym stworzeniom. Z czasem, im dłużej będzie się toczyć wasza rozgrywka monstra będą rosły w siłę, a co za tym idzie ich pokonanie będzie stanowiło większe wyzwanie. Konieczne więc będzie ciągłe ulepszanie naszej postaci, a także szkolenie się w tajnikach pokonywania tytułowych monstrów.

Monster Hunter World torrent
Monster Hunter World torrent

Cały Nowy Świat został bardzo dobrze zaprojektowany. Widać, że nad produkcją czuwał ktoś doświadczony, taki, który dobrze wie czego chcą gracze. Dlatego też nie zdziwcie się, jeśli podczas walki z jednym przeciwnikiem okaże się, że jedno monstrum zaatakowało drugie i tym samym sprzątnęło naszego adwersarza sprzed nosa. Jeśli lubisz właśnie taki styl rozgrywki w pełnym immersji i zagrożeń świecie to przejdź do pobierania Monster Hunter World torrent i ciesz się wspaniałą rozgrywką. Do tego każdy z przeciwników jest odrębnym autonomicznym bytem i inne będą taktyki pokonywania takich stworów. Dla każdego przeciwnika są one unikalne i będziemy musieli się w nie wgłębić

Wymagania Monster Hunter World

Właśnie takiej gry mogliśmy spodziewać się po Capcomie. Jest to wyśmienita produkcja, którą doceni każdy fan polować i świetnych walk. Jednak, czy gracze docenią wymagania sprzętowe? Jek najbardziej, dzięki długiemu doświadczeniu producenta na rynku gier można spodziewać się właśnie wysokiej wydajności przy jednoczesnym zachowaniu wodotrysków graficznych.

Wymagania Sprzętowe
  • System operacyjny: Microsoft windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: CPU intel Core i5 2,5Ghz 2 rdzenie z hyperthreading
  • Pamięć operacyjna: minimum 6 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 20GB przestrzeni dyskowej HDD
  • Karta graficzna: GTX 670 lub lepsza / Radeon RX 570

Skąd pobrać Monster Hunter World download pl pc?

Oczywiście zachęcamy do skorzystania z pobierania na naszej stronie. Możemy zapewnić wam pełną wersję gry pl, w której sprawnie będą działać wszystkie funkcjonalności i elementy gry. Sprawdźcie sami. Uważajcie też na uploady z chomikuj lub warez, na tych portalach często trafiają się niespatchowane kopie, które mogą zawiesić się w trakcie rozgrywki i popsuć save.

Monster Hunter World torrent button

Czy jest Monster Hunter World spolszczenie?

spolszczenie
spolszczenie

Czytelnicy pytają nas o możliwość zagrania w grę po polsku. Naszą odpowiedzią na wasze pytania jest to, że Monster Hunter World spolszczenie jest dołączone do zestawu w paczce z grą. Dzięki temu nie będziecie zmuszeni do pobierania i instalowania dodatkowych plików. Polską wersję językową gry można wybrać w menu.

Add Comment